Як роздрукувати робочий стіл.

Робочий стіл - користувальницький інтерфейс, який з'являється на моніторі після завантаження операційної системи Windows. На ньому відображається панель задач і ярлики програм. При необхідності вміст робочого стіл а можна зберегти у вигляді графічного файлу і вивести на друк.
Вам знадобиться
  • - програма Paint;
  • - принтер.
Інструкція
1
Для того щоб роздрукувати вміст робочого стіл а створіть його скріншот. Це можна зробити, натиснувши на клавішу PrtScr. Якщо вам потрібно роздрукувати не весь робочий стіл, а тільки вікно повідомлення, що з'явилося на ньому, скористайтеся комбінацією клавіш Alt + PrtScr. Якщо всі вікна програм на момент створення скріншота на вашому комп'ютері згорнуті, комбінація клавіш Alt + PrtScr дасть вам скріншот панелі завдань.
2
З буфера обміну, куди був збережений зроблений вами скріншот, вставте його в новий документ будь-якої програми для редакції зображень, наприклад, в документ, створений у програмі Paint. Для створення нового документа скористайтеся опцією «Створити» з меню «Файл» або сполучення клавіш Ctrl + N. Документ, створюваний з параметрами за замовчуванням, матиме лінійні розміри скриншота, збереженого в буфер обміну.
3
Вставте збережене зображення в новий документ за допомогою опції «Вставити» з меню «Правка» або сполучення клавіш Ctrl + V.
4
Налаштуйте параметри друку зображення. Це можна зробити, скориставшись гарячими клавішами Ctrl + P або опцією «Друк» з меню «Файл». У вікні майстра друку фотографій виберіть зі списку принтер, на якому ви збираєтеся роздруковувати скріншот робочого стіл а. Натиснувши на кнопку «Налаштування друку», виберіть орієнтацію паперу і якість друку. Клацніть по кнопці «Далі» і виберіть кількість відбитків на сторінку.
5
Роздрукуйте скріншот робочого стіл а, натиснувши на кнопку «Далі» у вікні майстра друку зображення.
6
Якщо до комп'ютера, скріншот робочого стіл а якого ви хочете роздрукувати, не підключений принтер, ви можете зберегти скріншот в файл формату jpeg за допомогою опції «Зберегти» з меню «Файл». Збережений файл можна буде відкрити і роздрукувати з будь-якого комп'ютера, до якого підключений принтер.
Корисна порада
Для того щоб роздрукувати вміст робочого столу можна скористатися утилітою PrintDeskTop. Ця утиліта дозволяє друкувати зображення без збереження скріншота.