Як зняти кільце з опухлого пальця. Не знімається кільце з пальця.

Нерідко руки опухають, і зняти кільце не вдається. Мучитися марно, зняти його просто так не вийти. Для того щоб зняти кільце з опухлого пальця є маленькі хитрощі, які легко зробити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зняти кільце - мило.Нанесті трохи рідкого мила на палець і розтерти. Спробувати зняти кольцо.Вместо мила можна використовувати вазелін, крем для рук або рослинне масло.
2
За допомогою нитки та іголкі.Взять товсту лляну нитку і велику голку. Нитка протягнути в іголку.Нужно просовувати голку вушком під кільцем по підставі пальця рухаючись до ногтю.Как тільки нитка з'явилася із зворотного боку її потрібно зловити і майже повністю витянуть.Начать обмотувати ниткою палець. Як тільки палець обмотали, потрібно взяти кінчик нитки із зворотного боку, і почати розмотувати нитку, здійснюючи руху навколо пальця. Кільце має легко знятися.
3
Зняти кільце за допомогою холодної води.Опустіть палець в крижану воду і потримати п'ять мінут.По закінченню п'яти хвилин вийняти палець з води і потримати, піднявши руку вгору. Набряк повинен поступово спасти і кільце зніметься.
4
Крайній спосіб - распіліть.Еслі зняти кільце ніяк не вдається, то залишається лише один спосіб - розпиляти його. Але розпиляти кільце не так просто як здається, можна пошкодити кожу.Можно спробувати стиснути кільце плоскогубцями і спробувати його розчавити. Але робити це слід дуже обережно - можна пошкодити палец.Еслі кільце знялося, то відновити його зовнішній вигляд можна в ювелірній майстерні.
5
Якщо всі методи знімання кільця не допомогли, то слід звернутися в лікарню, можливо, вам допоможуть, призначивши діуретичні засоби щоб набряк зійшов, і можна було позбутися від кільця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4EWNz_AQArk