Як побудувати будинок з піноблоків. Як побудувати садовий будинок 5 * 6 з піноблоку.

У наші дні досить часто можна побачити будинку , виготовлені з піноблоків. Така технологія дуже практична, будівлі виходять міцними, легкими. До переваг піноблоків можна віднести також легкість і простоту обробки матеріалу. Застосовувані в будівництві газосиликатні і пінобетонні блоки поєднують в собі властивості цегли та деревини. Побудований з піноблоків будинок здатний бути кільком поколінням, даруючи затишок і тепло.
Вам знадобиться
  • - газосиликатні або пінобетонні блоки;
  • - арматурна сітка;
  • - пінополістирол;
  • - цегла;
  • - будівельні інструменти .
Інструкція
1
Оберіть вид піноблоків, який станете використовувати в будівництві. В даний час знайшли застосування два основних види цього матеріалу - пенобетоннние і газосиликатні блоки. Різниця в ціні між ними несуттєва, але газобетонні блоки технологічніші і менше вбирають вологу.
2
В цілому технологія зведення будинку з піноблоків практично не відрізняється від будівництва будинку з цегли. Почніть будівництво з планування та розрахунків потреби в матеріалах. Одночасно із закупівлею матеріалів та їх доставкою виберіть спосіб зведення стін (із застосуванням цегли або без нього).
3
При будівництві будинку з піноблоків першим способом зведення стін виробляєте в комплексі з облицюванням їх цеглою. Спочатку викладіть цегляну версту, а потім версту з піноблоків. За допомогою арматурної сітки створіть перев'язку між цеглою і блоками. Якщо кліматичні умови у вашій місцевості досить суворі, передбачте наявність в конструкції пінополістирольного утеплювача, який закладіть між цегляним і бетонним шарами.
4
При другому способі будівництва зведіть коробку будинку виключно з піноблоків. Потім зробіть обробку зовнішніх стін будь-якими зручними матеріалами (штукатуркою, сайдингом і так далі). Вибір матеріалу обробки залежить від ваших уподобань і матеріальних можливостей.
5
Для пристрою перекриттів прорізів і приміщень використовуйте залізобетонні плити і перемички. Обов'язкова умова - під плитами залізобетону влаштуйте своєрідну «подушку» з двох рядів цегляної кладки. Монтаж плит і перемичок безпосередньо на пінобетон вкрай небажаний і може привести до важко переборним наслідків.
6
Для зведення міжкімнатних перегородок використовуйте блоки товщиною 100 мм. Такий формат випускають виробники, але якщо він вам недоступний, слід регулювати під необхідний розмір наявні блоки. Основне гідність піноблоків полягає в тому, що цей матеріал легко ріжеться звичайною ножівкою. Міжкімнатні перегородки з піноблоків хороші тим, що володіють відмінною звукоізоляцією і міцністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=do-4VxtvT94