Як вибрати хороший фен.

Так хочеться мати чудову зачіску, але до послуг перукарів занадто часто вдаватися не виходить. В основному укладати волосся доводиться в домашніх умовах, тому особливо актуальним є правильний вибір фена , незамінного помічника в справі створення привабливого жіночого вигляду.
Інструкція
1
Перед покупкою фена вирішите, для яких цілей він вам потрібен. Якщо ви будете тільки сушити волосся, буде достатньо надійного фена з мінімумом функцій. Якщо збираєтеся брати його з собою в які-небудь поїздки, доречно купувати компактний фен. Для регулярного створення різних шедеврів перукарського мистецтва вам необхідний фен з великою кількістю насадок.
2
Зверніть увагу на потужність фена . Різні моделі мають потужність від 200 до 2000 Вт Чим більше потужність, тим швидше сушаться волосся, але також і зростає ймовірність їх пошкодження і пересушування шкіри. Оптимальний варіант для нормального волосся і повсякденного використання - 1200-1600 Вт
3
Якщо ви часто робите зачіски, то вибирайте модель з великою кількістю швидкостей і рівнів температури. Чим більше таких параметрів, тим більше різних варіантів зачісок ви зможете зробити. Потрібний температурний режим не дозволить пересушити і зіпсувати волосся. Непогано, якщо ваш фен буде забезпечений функцією подачі холодного повітря.
4
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, можете вибрати апарат, який має такі додаткові функції, як іонізатор (вбиває шкідливі бактерії і мікроби), а також озонова лампа (вона здатна зволожувати волосся і шкіру голови).
5
Зверніть увагу на ширину сопла, якщо купуєте фен-концентратор: якщо насадка надто вузька, повітряний потік концентрується в більш вузьку струмінь, який може пошкодити волосся і шкіру голови, але якщо сопло занадто широке, це утруднить укладання, т. к. повітряний потік буде розсіяним. Краще, якщо сопло буде мати діаметр близько 9 сантиметрів.
6
Зважте фен в руці: якісний апарат не може бути легким, тому всередині знаходиться двигун з металевою обмоткою. Якщо обмотка занадто тонка, вона може швидко оплавитися.
7
Попросіть продавця включити фен і прислухайтеся до того, як він працює. Якщо звук дуже гучний або неоднорідний, краще цю модель не купувати. Хороший двигун має рівний і глухуватий звук.
8
Оцініть зручність використання фена : подивіться, як він лежить в руці, чи зручно його використовувати під різними кутами. Також не забудьте оглянути провід. По-перше, він повинен мати довжину від 1,5 до 2 метрів, по-друге, краще, якщо у нього шарнірообразное або рухоме кріплення до корпусу. Якщо провід прикріплений нерухомо, він буде скручуватися і швидше прийде в непридатність.
9
Важлива характеристика - міцність корпусу. Якісний фен має корпус з міцного і жаростійким пластика. На жаль, «на око» ви це не зможете перевірити. У цьому випадку зверніть увагу на популярність бренду і репутацію виробника цього пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tfJSSJrZ6UE
Зверніть увагу
Насправді ж ніхто з нас не замислювався, що блакитний екран телевізорів - це найкращі ліки від усіх недуг. Мати такі ж волосся, як у красунь і мужніх красенів може будь-яка людина. Вибираючи фен, не робіть упор на його високу потужність. Пам'ятайте, що висока потужність - це, звичайно ж, швидко висушені і ідеально укладене волосся, але при цьому точно також швидко і напевно, пошкоджені.
Корисна порада
Завжди використовуйте термозахисні засоби для укладання, особливо якщо ви часто користуєтеся феном. Користуйтеся шампунями, кондиціонерами і бальзамами. Пам'ятайте: хороший фен мінімізує ризик пошкодження волосся, поганий - обов'язково шкодить. Якщо вам дороге здоров'я вашого волосся і час, які ви витрачаєте на укладку, сміливо вибирайте професійний фен!