Як зробити рамку для фото з паперу. зробити фото на рамку.

Добре зроблений знімок здатний надовго зберегти в нашій пам'яті те чи інше цікаве подія. Але будь-яка хороша річ вимагає відповідної оправи. Звичайно, можна придбати готову рамку для фото, але набагато приємніше змайструвати її з паперу своїми руками, залучивши до цього заняття дітей.
Вам знадобиться
  • - щільна кольоровий папір або тонкий картон;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - канцелярський ніж;
  • - клей.
Інструкція
1
З щільного кольоровий паперу виріжте рамку за розміром фото графії. Форма рамки може бути різною - прямокутної, квадратної, круглої, овальної. Добре буде виглядати рамка неправильної асиметричної форми. Розмір рамки зробіть дещо більшим, ніж фото графия.
2
З аркуша картону іншого кольору виріжте таку ж за формою фігуру, але трохи більшого розміру (приблизно на сантиметр по всьому контуру).
3
На звороті першої фігури відзначте олівцем місце для розміщення фото. При цьому товщина рамки повинна бути приблизно однаковою з усіх боків. По намальованому контуру гострим канцелярським ножем або ножицями виріжте місце для фото графії. Аналогічним чином зробіть такий же виріз у другій заготівлі.
4
Першу частину рамки прикрасьте за допомогою аплікації, використовуючи кольоровий папір або мереживо. Досить зробити обрамлення по одному з верхніх кутів рамки. Прикріпіть аплікацію так, щоб край її при загині зайшов за краї рамки. Загнуту частина паперової аплікації або мереживо прикріпіть до виворітного стороні рамки клеєм, притисніть пальцями і почекайте, поки клей підсохне.
5
Акуратно склейте між собою обидві різнокольорові заготовки рамки. Нанесіть клей на зворотну сторону меншої заготовки, рівномірно розподіливши по поверхні. Прикладіть до цієї поверхні другу заготовку лицьовою стороною, щоб вирізи для фото графії поєдналися. Покладіть з'єднуються деталі під невеликий вантаж.
6
З чергового листа щільного паперу виготовте кишеню для фото. Для цього виріжте фігуру за розмірами рамки. Розмітьте місце під фото графию, поєднавши рамку з листом і перенісши на лист фігуру. Додайте до контуру приблизно по 1 см з кожного боку. На краю конверта нанесіть клей і приєднайте до зворотної сторони рамки. Після висихання клею вставте в рамку фото.