Як надіти лінзи.

Той, хто давно носить контактні лінзи, вже й не згадає, як це - не вміти їх надягати? Все настільки просто, що, з плином часу, процес стає автоматичним і рутинним. Немов почистити зуби або заварити чай. Але новачкам завжди спокійніше, якщо є чіткі рекомендації.
Вам знадобиться
  • Нейтральне мило
  • Чисте рушник
  • Контейнер
  • Універсальний розчин для контактних лінз
Інструкція
1
Вимийте руки з нейтральним милом, без сторонніх частинок і прімесей.Висушіте їх. Якщо ви користуєтеся для цього рушником, зверніть увагу, щоб воно не залишило на ваших пальцях найдрібніших ворсинок. Вони можуть потрапити на зовнішню поверхню лінзи і травмувати слизову оболонку століття.
2
Сядьте перед дзеркалом. Приготуйте футляр з лінзами і розчин зі спеціальною рідиною для їх дезінфекції.
3
Відкрийте одну частину футляра і дістаньте лінзу.Ви можете скористатися спеціальним м'яким пінцетом, а можна дозволити лінзі «прилипнути» до подушечки вказівного пальця вашої рукі.Іспользуйте праву руку, щоб надіти лінзу на ліве око і ліву, щоб вставити її в правий.
4
Піднесіть лінзу до очей і подивіться, чи не вивернулася Чи вона навиворіт? Визначити це ви можете по її формі. Вивернута лінза схожа на супову тарілку, з відігнутими краями, лінза в нормальному положенні нагадує піалу, з рівномірно закруглятися краямі.Проверьте, чи немає на лінзі ушкоджень? Гладкі чи є у неї краю? Чи не прилипла до неї смітинка? Обполощіть лінзу в розчині для лінз. Добре, якщо всередині у лінзи залишиться кілька крапель розчину, це допоможе їй вступити в більш м'який контакт з очним яблуком.
5
Тримаючи лінзу на вказівному пальці правої руки, середнім і вказівним пальцем лівої відтягніть верхню і нижню повіку лівого ока. Подивіться вгору і піднесіть лінзу до ока.
6
Акуратно притулите нижню частину лінзи до нижньої частини очного яблока.Закройте очі, а потім кілька разів моргніть. Це допоможе лінзі прийняти зручне положення.
7
Повторіть цю ж процедуру для правого ока.
Корисна порада
Кожну лінзу лікар підбирає, враховуючи особливості конкретного очі. Не варто їх плутати. Зберігайте кожну лінзу в спеціальному контейнері, позначеному літерою або символом, що підказує вам для якого вона глаза.Регулярно ополаскивайте контейнер і наливайте свіжий розчин. Ці процедури захистять вас від очних інфекцій і дозволять лінзам прослужити весь срок.Не носите лінзи, довше отмеренного для них часу. Не лягайте спати в лінзах, не призначених для постійного ношенія.Проверяйте ваш зір не рідше одного разу на рік. Можливо ваш старий рецепт на лінзи вже є неактуальним.