Як скидати рінгтони на iPhone. Як скинути рінгтон на айфон.

У більшості країн, де офіційно продається iPhone, магазин додатків AppStore містить спеціальний розділ Ringtones, що дозволяє вибрати і купити вподобаний рінгтон в iTunes. У Росії ця функція не підтримується, тому доводиться шукати інші рішення поставленого завдання.
Вам знадобиться
  • - mp3DirectCut;
  • - iRinger;
  • - i-FunBox;
  • - Audiko.net
Інструкція
1
Переконайтеся в розумінні параметрів музичного уривка, використовуваного як рингтон для iPhone: аудіофайл формату AAC, чи не длинее 40 секунд, і виберіть бажану мелодію в медіатеці.
2
Скачайте і встановіть інструмент для обмеження розмірів музичного уривка mp3DirectCut.
3
Виконайте створення рінгтона потрібного розміру і запустіть програму iTunes.
4
Перемістіть створений музичний уривок в медіатеку методом перетягування файлу в ліву частину вікна програми iTunes і викличте контекстне меню створеного об'єкта кліком правої кнопки миші.
5
Вкажіть команду «Створити версію для формату AAC» і повторіть процедуру виклику контекстного меню для створеної версії.
6
Оберіть команду «Копіювати» і створіть копію вибраного файлу в довільній папці робочого столу.
7
Виконайте натискання функціональної клавіші Alt і вкажіть команду «Властивості папки» в меню «Сервис» верхній панелі вікна програми.
8
Перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна і зніміть прапорець на полі «Приховувати розширення зареєстрованих типів файлів».
9
Змініть розширення збереженого файлу на m4r і додайте його в медіатеку iTunes. Ця дія призведе до відображення створеного рінгтона в розділі « Рінгтони » медіатеки.
10
Підключіть iPhone і вкажіть бажані рінгтони у вікні пристроїв.
11
Використовуйте спеціалізований додаток iRinger, що дозволяє спростити і автоматизувати процес створення власних мелодій для дзвінка. Додаток безкоштовно і розповсюджується вільно.
12
Скористайтеся безкоштовним онлайн-сервісом Audiko.net, виконуючим ті ж функції і що пропонує величезний вибір рингтонів для скачування.
13
Використовуйте можливість видалення встановлених рингтонів і встановлення власних мелодій, минаючи програму iTunes, що надається додатком i-FunBox. Додаток безкоштовно і не вимагає виконання операції jailbreak.
Корисна порада
Всі перераховані вище програми призначені для роботи з операційною системою Microsoft Windows.