Як скласти шапку з паперу. Як зробити паперову шапку з газети.

Паперовий головний убір може стати хорошим підручним засобом, що оберігає голову від фарби при виробництві малярних робіт. Та й у дитячих іграх іноді не обійтися без такого лицарського шолома. Скласти шапку з паперу можна різними способами, але в будь-якому випадку без засобів масової інформації тут важко обійтися. Мова, зрозуміло, йде про газету.
Вам знадобиться
  • - газета;
  • - рівна поверхня (стіл).
Інструкція
1
Приготуйте газету стандартного формату. Вона не повинна бути занадто пом'ятій, в іншому випадку важко буде надати паперової шапці товарний вигляд. Покладіть газету на зручну рівну поверхню (на підлогу або на стіл). Розгорніть газету до першого згину, іменованого фальцем.
2
За вже готової зігнутою кромці від країв до центральної (осьовий) лінії зробіть два діагональних згину. Зверніть увагу, що всі згини, передбачені за технологією виготовлення шапки, слід акуратно приминати пальцями, щоб конструкція була більш жорсткою.
3
Той край газети, який тепер виступає знизу від отриманого трикутника, подверніте двічі. Аналогічним чином поступите з другим краєм газети. Виступаючі по краях підкачаних смужок куточки підігніть всередину конструкції.
4
Основа головного убору готова. Ви можете сміливо носити її в якості звичайної наполеонівської «треуголки». Якщо ж ви хочете надати головному убору ще більшої виразності, переходьте до наступного етапу.
5
Для виготовлення шапки типу «картуз» поверніть один з нижніх прямокутників назад на один відворот (це необхідно для формування козирка картуза). З другого прямокутника буде виконаний ободок (околиші).
6
Правий і лівий кута великого трикутника зведіть до центру, формуючи тим самим необхідний вам розмір шапки. Для дорослої людини змикає краю трикутника досить небагато підігнути з невеликим нахлестом. Для більшої точності на даному етапі зробіть попередню примірку по своїй голові.
7
Підігніть нижні виступаючі краї і сформуйте козирок картуза. Для цього виступаючий прямокутник підігніть ще раз для жорсткості, а потім заведіть краю під околиші знизу.
8
Верхній кут колишнього трикутника заведіть під околиші з боку потилиці. Підігніть під околиші «вушка» з обох сторін, це додасть головного убору закінчену форму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xiCiKOKsfVU