Як заховати каналізаційні труби. Як заховати труби у ванній.

Нерідко каналізаційні та водопровідні труби , розташовані по стінах приміщення, наприклад, ванної кімнати або кухні, псують зовнішній вигляд. Труби покриваються вологою, темніють, а, крім цього, що йде по трубах вода може створювати неприємний шум. У більшості випадків можна заховати труби таким чином, щоб усунути ці недоліки. Робити це необхідно продумано і обережно, враховуючи всі можливі наслідки подібної маскування комунікацій.
Інструкція
1
Якщо ванна кімната обладнується в новому будинку, то постарайтеся заховати труби в стіни. Для цього виконайте в стіні спеціальні поглиблення (штроби), куди будуть прибрані каналізаційні, а також і водопровідні труби . При цьому залиште необхідне місце для розширення труби з гарячою водою. Не ховайте в стіну трубопровід, виконаний з металопластикових труб, що мають нарізні сполучення; переважніше використовувати поліетиленові або поліпропіленові труби . Щоб стіни зсередини не відволожуються, покрийте труби теплоізоляційним матеріалом.
2
Якщо ванна кімната має невеликі розміри, заховайте каналізаційні труби , використовуючи перепланування. При використанні цього прийому, іменованого інсталяцією, зливний бачок, кріплення унітазу і труби ховають в стіну. Ще один прийом, який ви можете застосувати - передбачити спеціальний подіум, в який будуть прибрані труби . При цьому подіум може займати як весь простір підлоги, так і лише його частина.
3
Вирішуючи питання про маскування труб в уже готової ванній кімнаті, використовуйте для них короб. Для цього достатньо з'єднати під прямим кутом дві дошки або змонтувати короб зі смуг гіпсокартону. Прикріпіть конструкцію до стіни за допомогою дюбелів і саморізів. Потім облицюйте короб матеріалом, відповідним матеріалом стін. Зручність такого способу в тому, що при необхідності він дає можливість отримати доступ до труб у разі, коли знадобиться ремонт або усунення несправностей в трубопроводі.
4
Якщо виникла необхідність заховати кухонну каналізаційну трубу, попередньо надіньте на неї спеціальний рукав або оберніть декількома шарами поліетиленової плівки. Не рекомендується замуровувати в стіну з'єднання таких труб, оскільки провести ремонт в цьому випадку можна буде тільки з використанням перфоратора.
Без маскування всіх наявних комунікацій неможливе створення ідеального інтер'єру на кухні. Заховати труби на кухні можна кількома способами. Вибір певного методу залежить від фінансових можливостей і особистих уподобань.
Вам знадобиться
  • Гіпсокартон, металевий профіль, саморізи, шуруповерт, будівельний ніж, монтажна піна.
Інструкція
1
Сховати газову трубу можна за допомогою короба, для виготовлення якого використовується гіпсокартон. Даний метод маскування є одним з найпоширеніших. Для початку визначте точні розміри майбутньої гіпсокартонної конструкції.
2
Наступним етапом встановлюється металевий профіль. В цей же час з гіпсокартонних листів необхідно вирізати за допомогою ножа заготовки необхідного розміру. Заготовки з гіпсокартону кріпляться на профіль саморізами. На стиках листів можуть утворитися щілини. Їх потрібно буде заповнити монтажною піною.
3
Зовнішню сторону получившегося короба потрібно задекорувати. Його можна пофарбувати або обклеїти шпалерами. Перш ніж забарвити гіпсокартонну конструкцію, її необхідно покрити тонким шаром шпаклівки. При цьому колір фарби повинен поєднуватися із загальною колірною гамою інтер'єру кухні. Перевага цього способу маскування полягає в дешевизні і легкості зборки конструкції. Недолік використання короба в тому, що він з'їдає значну частину корисної площі кімнати. А це неприпустимо для маленьких кухонь. Варто відзначити, що гипсокартонное споруда доведеться демонтувати при кожному ремонті на кухні.
4
Газову трубу можна замаскувати і за допомогою меблів. Для цього можна замовити спеціальну кухонні меблі, в якій є вирізані під труби отвори. Такий метод маскування надає можливість не тільки заховати комунікації, а й забезпечити безперешкодний доступ до них. Приховати труби можна і фальш-шафками. І хоча використовувати їх за прямим призначенням, швидше за все, не вийде, як маскування вони користуються великою популярністю.
5
Нерідко для приховування газових труб використовуються спеціальні металеві екрани або труби просто зафарбовують фарбою під колір стін приміщення. Це дозволить комунікаціям не виділятися на загальному фоні.
Зверніть увагу
Виконуючи роботу щодо маскування труб на кухні, потрібно знати, що ні в якому разі не можна самовільно переносити комунікації в інше місце. Щоб це зробити, потрібно отримати дозвіл спеціальних служб.
Корисна порада
В шафа не можна ховати газову колонку, так як для її нормальної роботи необхідно забезпечення хорошої вентиляції.