Як навчити малювати графіті. Як навчиться покроково малювати графіті легенда про шукача.

Кожен з нас бачив на стінах свого міста барвисті написи, які створюють вуличні художники - райтери. Стати одним з них не проблема, головне - бажання навчиться малювати і відсутність страху перед законом, так як малювання на будинках і парканах заборонено.
Вам знадобиться
  • Аерозольні балончики з фарбою, трафарет, маркери, папір, олівець, сходи, респіратор, рукавички, ліхтарик або інший засіб для освітлення, фотоапарат
Інструкція
1
Створіть свій неповторний стиль. Тільки так ви зможете виділитися з великої маси вуличних художників. У цій справі вітається неординарна фантазія, відчуття стилю і свіжі ідеї. Навчіться правильно змішувати фарби і створювати оригінальні малюнки. Не забудьте також придумати свій підпис, яка буде красуватися під вашими творами.
2
Використовуйте траферети. Вони стануть в нагоді в тому випадку, якщо ви тільки вчитеся малювати. Трафарети допоможуть досягти чіткості ліній і створити гарну композицію, яка буде викликати захоплення у всіх перехожих. Виготовляли саморобні лекала з будь-якого матеріалу, але краще всього використовувати картон, в якому слід вирізати потрібну літеру або зображення. Трафарет буде прикривати частину стіни, на яку фарба не повинна потрапити.
3
Використовуйте балончики з фарбою. При натисканні на них фарба починає розбризкується і райтер може малювати. Спочатку вам здасться, що балончики не дуже зручні для цього виду мистецтва, тому що широка струмінь фарби не дозволяє домогтися чітких ліній малюнка. Але вам знадобитися час, щоб зрозуміти дану специфіку створення графіті . Деякі райтери для створення зображення використовують маркери, які продаються в спеціалізованих магазинах.
4
Тренуйтеся малювати на звичайному папері. Перед тим як створити черговий шедевр на стіні, слід навчитися створювати ілюстрації на папері за допомогою звичайного олівця. І тільки після цього готове зображення слід розфарбувати маркерами і перенести його на стіни будинків свого міста.
5
Придбайте респіратор, який захистить ваші дихальні шляхи від шкідливих парів фарби. Вам також знадобиться сходи і освітлення, якщо ви будете малювати в темний час доби. Купуйте розчинник, який допоможе знежирити поверхню, на якій буде створюватися зображення. Так малюнок буде краще лягати і довше проіснує.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про безпеку. Створюйте свої шедеври там, де вас не будуть лаяти за зіпсовані стіни житлових будинків або приватних зборів. Краще як полотно вибирати бетонні плити, якими обгороджують будівництво або занедбані споруди. Чи не розписуйте приватне майно. Найголовнішими ворогами райтерів є міліція, двірники, бабусі і бездомні собаки.
Корисна порада
Робіть начерки. Щоб було легше малювати, спочатку слід намітити основні обриси на стіні. Малюйте лінії, не відриваючи руки. Вони повинні бути плавними і акуратними. Під час створення графіті надіньте рукавички і старий одяг, щоб її було не шкода забруднити. Так як ваше вуличне твір мистецтва можуть зафарбувати, краще сфотографуйте його на пам'ять про своїх працях. Чи не малюйте у вітряну і холодну погоду, так як фарба буде лягати нерівно, і буде швидко замерзати.