Як копіювати на макбуки. Як працювати в макбуки.

Копіювання і вставка тексту або об'єктів на комп'ютерах виробництва компанії Apple відбувається по незвичного для користувачів Windows сценарієм, оскільки встановлена на них операційна система Mac має свої особливості.
Інструкція
1
Для того щоб скопіювати який-небудь об'єкт в операційній системі Mac, натисніть на нього і утримуйте в такому положенні деякий час до появи контекстного меню, в якому буде доступний список команд, у тому числі і для копіювання даних або тексту . В англійських версіях операційної системи Mac ця функція називається Copy.
2
Ознайомтеся з клавіатурою комп'ютера. Зверніть увагу, що всі основні команди для доступу до функцій редагування тексту і виконання завдань з файлами, що працюють з клавіатури, доступні не тільки для Windows, але і для Mac. Однак клавіша Ctrl, натискання якої в поєднанні з іншими виконує певні функції, замінена в iMac на клавішу Command або, як її ще скорочено називають Cmnd. При її використанні в поєднанні з C або V виконуються функції копіювання і вставки об'єктів або тексту, аналогічно тому, як це відбувається в Windows.
3
Для запуску контекстного меню виділеного об'єкта або тексту в операційній системі Macintosh затисніть ліву кнопку миші разом з Cmnd, в списку виберіть команду копіювання, вирізки, заміни і так далі. Тут все функції аналогічні Windows. Клавіша Cmnd на iMac також може бути у вигляді піктограми, а не наклейки з назвою.
4
Уважно вивчіть інструкцію з використання операційної системи Macintosh перед початком роботи з нею, оскільки, незважаючи на схожість основних функцій з OS Windows, багато сполучень клавіш мають абсолютно різне, а часом і протилежне призначення, не кажучи вже про організацію самої файлової системи і роботи додатків. Швидкий перехід з однієї операційної системи на іншу дуже важкий навіть для впевнених користувачів персональних комп'ютерів. Інструкцію з використання функцій ос Macintosh ви можете знайти на різних торрентах і сайтах підтримки програмних продуктів Mac.
Корисна порада
Читайте основними командами операційної системи Mac.