Як мити акрилові ванни.

Акрилові ванни все частіше привертають увагу людей, облаштовують свої оселі. Плюсів у цього виду саноборудованія чимало: ергономічність, комфорт, довговічність, гігієнічність (всі акрилові ванни мають антибактеріальний шар, що виключає ймовірність появи бактерій і відкладень на поверхні). Крім того, така ванна дуже практична, тому вимагає мінімум догляду. Однак знати, як мити акрилові ванни , необхідно, тоді вона прослужить вам дуже довго.
Вам знадобиться
  • - м'яке миючий засіб;
  • - м'яка ганчірка або м'яка губка;
  • - мило;
  • - сік лимона;
  • - столовий оцет;
  • - спеціальний миючий засіб для акрилових поверхонь.
Інструкція
1
Найперше, що потрібно знати, - акрилові ванни слід мити регулярно (бажано після кожного її використання), тільки тоді вона буде радувати вас первісним блиском, бездоганною гладкістю і насиченим кольором.
2
Найпростіший спосіб догляду за акриловою ванною (він же і найефективніший) - протирати її м'якою ганчіркою з нанесеним на неї рідким миючим засобом, або просто намиленої звичайним милом. Після того як ви обробите всю поверхню, сполосніть ванну теплою водою і протріть сухою ганчіркою.
3
Для сильних забруднень, не застосовуйте чистячі засоби з абразивними частинками, уайт-спірит, спирт та інші розчинники. Буде краще, якщо в боротьбі зі слідами іржі або вапняними відкладеннями ви використовуєте свіжий сік лимона або теплий столовий оцет. Полийте соком або оцтом на плями і залиште на 15-20 хвилин, потім потріть проблемні місця м'якою губкою або тканиною і змийте теплою водою.
4
Скористайтеся спеціальними засобами для догляду за акриловими поверхнями. Вони зазвичай продаються в тому ж магазині, що і самі ванни . Також ви можете придбати їх в магазинах побутової хімії. Уважно прочитайте інструкцію і слідуйте їй.
5
Якщо на поверхні вашої ванни з'явилися подряпини, ви можете скористатися самої «ніжною» наждачним папером. Обережно затріть подряпину, а потім візьміть спеціальну полірувальну пасту і нанесіть на місце дефекту, відполіруйте до блиску. Протріть ванну м'якою ганчіркою з рідким миючим засобом, потім пройдіться по поверхні сухою тканиною. Увага! - Такий спосіб видалення механічних дефектів застосуємо тільки для ванн з литого акрилу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r3zqjjH0Ye8
Зверніть увагу
Дотримуючись правил догляду за акриловою ванною, ви забезпечите їй довге «життя» - 20 і більше років.
Корисна порада
Якщо вам необхідно поставити на дно акрилової ванни таз (пластиковий або емальований), підкладають під нього гумовий килимок або шматок м'якої ткані.Берегіте акрилову ванну від попадання на її поверхню клею, впливу відкритого вогню (наприклад, від свічки), а також лаку (у тому числі для волосся).