Як обробляти кролячі шкурки.

Ніхто не сумнівається в істинності розхожою фрази про те, що кролики - це не тільки цінне хутро, але й прекрасне дієтичне м'ясо, яке легко засвоюється. Щоб отримати той самий цінне хутро, потрібно докласти певних зусиль і дотримати кілька правил при обробленні тушки кролика.
Вам знадобиться
  • - болванка-правилка,
  • - ножі,
  • - скребки,
  • - ножиці Купера,
  • - палиця,
  • - тирса.
Інструкція
1
Готовність кролика до забою визначають за його шкірці: якщо огузок (задня частина тваринного) чистий, тобто линька завершена, можна починати забій. Перед цим кролик повинен бути на голодній дієті і без води не менше 12 годин.
2
У промислових масштабах кроликів обробляють на конвеєрних лініях - підвішують за задні лапи, оглушують струмом, відрізають дисковими ножами вуха і передні лапи, а кров стікає в спеціальний жолоб, встановлений під конвеєром. Далі знімають шкурку, починаючи з задніх лап, і стягуючи її панчохою хутром всередину.
3
В присадибних господарствах забій кроликів проводять вручну: візьміть тварину за задні лапи, опустіть головою вниз і правою рукою вдарте палицею по потилиці, але не розбиваючи черепа.
4
Щоб скла кров, підвісьте тушку убитого кролика за задні лапи і видаліть очей або розріжте носову перегородку. Через 7-10 хвилин зніміть тушку і проведіть рукою по животу, щоб видалити сечу. Тепер приступайте до зняття шкурки , попередньо вивчивши її на наявність плям крові, які слід прибрати ватним тампоном, змоченим в теплій воді.
5
Шкірка повинна охолонути протягом 2-3 годин, після чого приступайте до подальшої обробки. Зняту шкурку треба обов'язково знежирити, надівши на спеціальну болванку - правилку. Знежирення - процес видалення залишків м'яса, сухожиль і жиру. Використовуйте ножиці Купера (з закругленими кінцями), щоб виконати цю роботу. Якщо ні ножиць Купера, використовуйте ніж або скребок.
6
Знежирену шкурку надіньте на правилку хутром всередину, щоб вона висохла рівномірно. Перевірте, чи добре розправлена шкурка на болванці - ширина середньої частини шкурки повинна бути в 3 рази менше довжини. Взагалі шкурка повинна вільно облягати правилку, причому всі лапи розташовуються на одній стороні.
7
Потім шкурку з боку міздрі (сторони, не покритій хутром) протріть тирсою листяних порід дерев, щоб напевно видалити залишки жиру. Щоб шкурки краще зберігалися, законсервуйте їх прісно-сухим способом: підвісьте правилки з натягнутими шкурками в приміщенні з хорошою вентиляцією і при температурі не менше + 25-30 ° С.
Зверніть увагу
Обезжирення поводите тільки в напрямку від огузка до голови, інакше зіпсуєте хутро.
Корисна порада
Пам'ятайте, якість шкурки безпосередньо залежить від акуратності виконання всіх дій первинної обробки. Не сушіть шкурки на сонці - це зробить хутро ламким.