Як купити старий автомобіль в кредит.

Сьогодні купити в кредит можна не тільки новий автомобіль, але і підтриманий. Просто в цьому випадку буде дещо інша процентна ставка (зазвичай у бік збільшення) і ледве більший пакет документів для оформлення машини.
Вам знадобиться
  • -Паспорт;
  • -копія трудової книжки;
  • довідка за формою 2-ПДФО;
  • -Документи про освіту;
  • -інші документи на вимогу банку.
Інструкція
1
Багато банків воліють навіть у випадку з продажем підтриманих автомобілів в кредит працювати з офіційними дилерами. А в багатьох салонах офіційних представників тієї чи іншої марки існують відділи з продажу автомобілів з пробігом. Тому вам достатньо просто прийти в салон, вибрати вподобаний автомобіль і починати оформляти на нього документи. Але варто вам враховувати такий нюанс: деякі банки можуть зажадати сплатити початковий внесок у розмірі 40% від загальної вартості авто (для порівняння: за новий заплатити можна всього 10%).
2
Також пам'ятайте, що в деяких випадках кредит уемое авто може бути обмежене за віком. Не факт, що вам оформлять кредит на машину, яка старше 5 років. Адже в цьому випадку ручатися за її технічний стан стає все складніше. Тому, якщо ви хочете купити в кредит підтримане авто, вибирайте те, що не старше 4-х років.
3
Якщо ж ви хочете купити автомобіль у приватника, але в кредит , в цьому випадку теж є вихід. Вам потрібно спочатку звернутися в банк із заявкою на кредит . Тут вас попросять заповнити всі необхідні папери і відправлять чекати схвалення. Як правило, розгляд усіх документів займає близько 3 робочих днів. Якщо ваша заявка буде задоволена, то приступайте безпосередньо до покупки автомобіля.
4
Тепер відправляйтеся на спеціалізований ринок (якщо ви раніше цього ще не зробили) і виберіть собі ту машину, яку ви хочете придбати. У випадку з приватником вам необхідно привести його з собою в банк. Там ви повинні будете підписати договір про купівлю-продаж авто. Там же продавець отримає належні йому гроші.
5
Внесіть початковий внесок, і можете вирушати оформляти машину в ГИБДД. Після чого вам необхідно буде повернути ПТС в банк. Адже тепер ваше авто на певну кількість років в заставі у фінансової установи.
6
Як варіант, можна купити машину в кредит без використання системи авто кредит ованія. Для цього вам потрібно накопичити 50% від вартості того автомобіля, який би вам хотілося придбати. А решту суми взяти у вигляді споживчого кредит а. З точки зору зручності тут набагато більше плюсів, ніж при авто кредит е. Адже ви відразу ж розплатитеся з продавцем, і вас не зобов'яжуть оплачувати в обов'язковому порядку страховку КАСКО, але й процентна ставка по споживчому кредит у може бути вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5VLWXE96Ks4