Як розважити себе в Новий рік. Як себе развлеч в домашніх умовах.

Для багатьох людей Новий рік є одним з улюблених свят, адже саме 31 грудня за столом збираються всі члени родини. Але такий об'єднуючий вечір важко проводити за поїданням салатів і келихом шампанського. Необхідно розважити себе і своїх гостей.
Інструкція
1
Для того щоб свято вдалося, необхідно підготуватися до нього. Придумати ряд конкурсів, поздоровлень, пісень та ігор. Якщо лежить сніг за вікном, то після привітань президента можна оправитися на конкурс з виготовлення снігових фігур. Гості повинні розділитися на дві команди і почати ліпити снігову людину. Причому це не просто сніжна баба, а саме жінка чи чоловік з людською фігурою, особою. Для реалістичності можна скульптуру облачити в чоловічі або жіночі одягу. Перемагає в конкурсі та команда, у якої снігові чоловік або жінка схожі на людину або та, яка швидше впорається із завданням.
2
Не менш привабливим є конкурс на зимову пісню. В шапці або капелюсі знаходяться маленькі записочки зі словами на зимову тему (бурулька, сніговий, хуртовина, зима). Сенс конкурсу полягає у виконанні пісні, в якій зустрічається слово з записки. Гості по черзі беруть папірці з капелюха і виконують завдання.
3
Цікавий також ново рік ний конкурс «Прикрась ялинку». Для цього конкурсу знадобляться декілька клубів стрічечок, гірлянд і мішури в залежності від кількості гравців. Як об'єкт для наряду виступатимуть жінки, які один кінець прикрас триматимуть у себе в руці. А чоловіки з зав'язаними руками за допомогою губ прикрашатимуть свою «ялинку». Перемагає та пара, яка швидко і якісно впорається із завданням.
4
Сенс наступного конкурсу в тому, щоб учасниці не засміялися. Називається завдання «Смешинка». П'ять учасників мають взяти певну слово із запропонованих ведучим (льодяник, ялинка, сніжинка, Снігуронька) і запам'ятати його. Водящий задає питання кожному гравцеві, наприклад, як тебе звати? Зима і т.д. На задане запитання завжди потрібно відповідати своїм словом, яке, в залежності від пропозиції, можна схиляти. Вибуває з конкурсу той, хто першим розсміється.
Шкільні роки - найвеселіше і безтурботний час в житті кожної людини. Тому провести їх потрібно так, щоб було, що згадати потім. Блискучі відповіді на уроках і старанне поведінка - це прекрасно. Однак без частки гумору і пустощів обходитися теж не варто.
Вам знадобиться
  • Коробка з-під прального порошку, іграшкові вже й миша, вишневий сік.
Інструкція
1
Записуйте все числа буквами, якщо ви перебуваєте на уроці математики. Намагайтеся красиво прописувати кожну букву і частіше цікавтеся у вчителя правописом слів позначають числа. Наприклад: «Як правильно писати -« двадцять »або« дваццать »?». Якщо викладач щиро здивується або почне засуджувати таку поведінку, скажіть, що ви з великою повагою ставтеся до російської мови, тому подібні питання для вас вкрай важливі.
2
Обійміть сусіда по парті, а потім погладьте його по голові та іншим частинам тіла. Відповіддю на здивований погляд учителя стане ваш висунутий язик, а за вимогою припинити подібні витівки послідує фраза: «Не ревнуйте, Марія Іванівна». Впевнені: після такого жарту про школі з гумором будуть згадувати всі ваші однокласники.
3
Ідіть на літературу з твердою готовністю співчувати героям творів, чия доля склалася сумним чином. Так, якщо в цей день розбирається «Муму» Тургенєва або «Анна Кареніна» Толстого, расплачьтесь спочатку тихіше, а потім все голосніше. У підсумку, вся школа повинна почути від вас про те, що герой повинен був прожити яскраве і щасливе життя, але так рано і безславно закінчив її.
4
чхну з відкритим ротом в сторону вчителя біології кілька разів на початку уроку, якщо хочете відправитися додому раніше покладеного часу. Як відомо, викладачі даної дисципліни занадто багато знають про віруси і інфекціях, щоб піддавати себе і клас подібного ризику.
5
Насипте в коробку з-під відомого прального порошку цукрову пудру і почніть їсти цей нібито пральний порошок на уроці. Такий вчинок здатний довести вчителя до істерики, а однокласників - до сміху. Але не перестарайтеся! Вчителі - це люди, які у відповіді за знання та здоров'я своїх підопічних. Тому, якщо ви бачите, що викладач наляканий до крайнього ступеня, розкрийте свою таємницю. Йому стане набагато легше, і ви посмієтеся над витівкою разом.
Зверніть увагу
Все шкільні розваги не повинні суперечити нормам моралі та закону. В іншому випадку пустощі перетворюються в помилки, за які доводиться платити високу ціну.
Корисна порада
Придумуючи той чи інший спосіб розваги в школі, пам'ятайте, що він не повинен представляти ризику для життя і здоров'я оточуючих людей і ваших власних. Тому замість крові використовуйте вишневий сік, а замість живих вужів і мишей - іграшки. Дозвілля в школі повинен бути виключно веселим і безпечним.