Як зробити самому новорічний костюм.

Ще кілька років тому придбання карнавального костюма могло стати великою проблемою. Але навіть зараз, коли магазини надають досить широкий асортимент подібних товарів як для дітей, так і для дорослих, деякі люди як і раніше воліють робити костюми своїми руками. І це багато в чому виправдано, оскільки самостійно можна зробити дійсно унікальний і оригінальний наряд.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - швейні приналежності (голка, нитки, ножиці);
  • - кольоровий папір;
  • - клей;
  • - стрази, блискітки;
  • - мішура.
Інструкція
1
Продумайте ідею костюма . Вона може залежати і від свята, яке ви хочете відвідати в цьому образі. Наприклад, для тематичної вечірки вам необхідно буде врахувати те, як в неї впишеться ваш персонаж. Також адаптуйте свою ідею у відповідності з можливостями. Якщо у вас немає достатньо часу або умінь для виготовлення дійсно складних елементів, максимально спростите свою ідею.
2
Почніть шити костюм. Ви можете як зшити його з нуля, так і взяти за основу вже наявні у вас речі. Наприклад, зробити для дівчинки костюм принцеси можна в використанням її звичайного вихідного сукні. Просто його потрібно додатково прикрасити, наприклад, мішурою або паєтками, пришити до нього додаткову оборку. Прикріплювати такі «тимчасові прикраси» до сукні необхідно швом з великими стібками, для того, щоб потім було простіше відпорювати.
3
Якщо ви вирішили зшити костюм «з нуля», спочатку підберіть відповідну тканину. Звертайте увагу насамперед на зовнішній вигляд, а не на якість тканини, так як цей костюм не буде вдягатися часто. Готові викрійки різних костюмів можна знайти у новорічних випусках різних рукодільних журналів, а також на спеціальних інтернет-сайтах.
4
Якщо ви шиєте костюм для дитини, при виборі фасону врахуйте його зручність. Дитині має бути зручно рухатися і грати у своєму одязі, щоб свято пройшло весело.
5
Виготовте аксесуари до костюму. Це може бути маска, чарівна паличка для шиї і так далі. Аксесуари можна швидко і просто виготовити з кольорового паперу або картону. Також їх можна прикрасити блискітками. Для цього необхідно попередньо змастити поверхню клеєм. Можна робити також візерунки з блискіток.
6
Подумайте про святковий макіяжі, відповідному костюму. Він допоможе зробити образ закінченим.