Як прикрасити новорічну ялинку.

У нашій країні є давня традиція встановлювати в будинку новорічну ялинку . Існує безліч найрізноманітніших варіантів того, як прикрасити її так, щоб вона стала центром уваги на всі святкові дні.
Інструкція
1
Одним з найефектніших прикрас новорічної ялинки є електрична гірлянда. Але перед тим як вішати її на ялинку , перевірте, чи працює вона. Для цього включіть гірлянду в розетку і переконайтеся в її працездатності. Якщо лампочки горять - сміливо вішайте на ялинку . В іншому випадку доведеться придбати нову гірлянду або полагодити наявну.
2
Святкову ялинку неможливо уявити без новорічних іграшок. Але не поспішайте їх вішати - спочатку перевірте їх на наявність дефектів, а після цього розподіліть по групах залежно від їх розміру. Щоб досягти гармонії в зовнішньому вигляді новорічного дерева, на верхню частину ялинки вішайте більш дрібні іграшки. Спускаючись вниз, прикрашайте її більш великими. Розташування і кількість іграшок також залежить від розмірів новорічної ялинки. Якщо вона невелика, не перевантажуйте її великою кількістю прикрас.
3
Розвішуючи іграшки, здійснюйте їх чергування - як за формою, так і за кольором. Не дозволяйте однаковим іграшкам опинятися поруч один з одним, навіть якщо це два будиночки, але різного кольору. І тим більше не вішайте поруч кульки однакових кольорів. Рівномірний розподіл іграшок по ялинці буде запорукою її привабливого зовнішнього вигляду.
4
Розвішуйте новорічні іграшки, рухаючись по спіралі. За рахунок цього ялинка візуально буде здаватися більше свого розміру. А таке розташування іграшок мимоволі змусить погляд пройти від низу ялинки до самого верху. На верхівку ж встановіть зірку, шпиль або інше ефектне прикраса на ваш вибір.
5
Хорошим варіантом для тих, хто любить оригінальність і має творче начало, виявляться іграшки, зроблені власними руками. Виготовляйте їх всією сім'єю, разом з дітьми. В якості використовуваних матеріалів можуть виступати практично будь-які підручні засоби: папір, вата, тісто та ін.
6
Повісьте на новорічне дерево трохи солодощів. Такі смачні прикраси як цукерки, пряники та мандарини стануть відмінним завершенням створюваного образу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBtmJDxF8sk