Як оформити новорічний стіл.

Вечір 31 грудня. Виблискує вогнями ялинка, телевізор радує старими радянськими комедіями, з кухні доносяться божественні аромати. І через пару годин на порозі повинен з'явитися перший гість. Саме час накривати на стіл . Але перш цей стіл необхідно святково оформити.
Вам знадобиться
  • - скатертину;
  • - серветки;
  • - посуд;
  • - столові прилади;
  • - свічки;
  • - декоративні елементи
Інструкція
1
Колірна гаммаНачніте сервіровку стіл а з вибору колірної гами. Традиційно для новорічного оформлення вибирають зелений, червоний, білий, золотий і срібний кольори. Дуже важливо, щоб кожен колір «працював» на всю композицію.
2
СкатертьПостеліте скатертину. Скатертина може бути лляної, шовкової, атласною, жаккардової, але тільки не бавовняної. Для урочистого за стіл ья повсякденний текстиль не годиться. Скатертина може бути оформлена мереживом або ошатною вишівкой.Вибор її кольору залежить від відтінків посуду, прикрас, серветок. Якщо сумніваєтеся, то віддайте перевагу класичній білій скатертині. Вона завжди виглядає нарядно і створює ідеальне тло для інших іншої сервіровки.
3
СалфеткіПоложіте для кожного гостя серветку, наприклад, з льону. Оформити її можна по-різному: скласти віялом, згорнути у вигляді фігурки орігамі, скачати в трубочку і скріпити стрічкою або кільцем, прикрасивши ялинової веточкой.Цвет серветок залежить від обраного відтінку скатертини. Серветки можуть бути виконані в одній з нею колірній гамі, а можуть контрастувати з скатертиною.
4
ПосудаРазобравшісь з текстилем, приступайте до сервіровки. Поставте ошатну посуд, питне скло (не обов'язково кришталь) для спиртного і безалкогольних напоїв, розкладіть стіл ові прилади.
5
Декоративні елементиУкрасьте стіл новорічними композиціями. Нехай це будуть букети з хвої та квітів, поставлені у вазу, або невеликі композиції-вінки з соснових або ялинових гілочок, золочених шишок, фруктів, ялинкових іграшок і мішури.
6
Свечін забудьте про свічки. Відблиски живого вогню в склі келихів і іскрах шампанського створюють воістину новорічну атмосферу за стіл ом і святковий настрій у всіх присутніх. Тільки подбайте про те, щоб свічки не уявляли небезпеки. Для цього закріпіть їх стійких свічниках і помістіть в середину стіл а. Можна придбати свічки з декором (різьблені, оформлені малюнками тощо), а можна декорувати їх самим за допомогою мішури, ялинових гілочок, «дощику».