Як зробити бороду Діда Мороза. Як зробити штучну бороду.

Напередодні новорічних свят особливої актуальності набувають новорічні костюми, в тому числі і костюм Діда Мороза. Його важливою складовою є борода. Її можна купити в магазині, а можна зробити вдома своїми руками.
Інструкція
1
Борода з парікаВозьміте перуку потрібного кольору і приступайте до виготовлення бороди. Для цього за допомогою бігуді надайте бороді кучерявість. Також пришийте гумку для того, щоб борода трималася на обличчі. Також можете скористатися заколку з штучного волосся, просто відріжте від заколки волосся і пришити до них гумку або тасьму для кріплення бороди. Крім перуки або шпильки відмінно підійде і шиньйон зі штучного волосся.
2
Борода з ватиВата підійде для цих цілей ідеально. Просто ретельно приклейте або пришийте за допомогою білих ниток вату на попередньо вирізаний шматочок матерії. По кутах бороди акуратно пришийте гумку.
3
Борода зі штучного мехаВозьміте штучне хутро і виріжте з нього прямокутний шматочок, при цьому пам'ятайте, що його ширина повинні бути такою, щоб йти від вуха до вуха, а довжина діставати до рівня грудей. З отриманої заготовки виріжте невелику смужку для рота, а також надайте кінцям бороди округлість за допомогою ножиць. Для кріплення хутряної бороди пришийте до її верхніх кутах гумку.
4
Борода з веревкіВозьміте звичайну білизняний мотузок і розберіть її на окремі нитки (вони якраз будуть хвилястими). Пришити їх до попередньо вирізані у формі бороди шматочку тканини. До верхніх кутах заготовки пришийте гумки.
5
Паперова бородаВозьміте аркуш паперу і наріжте його «локшиною», не доходячи при цьому 1-2 см до краю паперу. Для того щоб борода вийшла пишною, зробіть декілька заготовок і пришити верстви один на інший ярусами. Для додання бороді кучерявості накрутите нарізані смужки паперу на олівець. На завершення пришийте яруси в шматку тканини, з боків пришийте гумки для кріплення бороди.
6
Борода з тканіПрінціп дій той же, що і при виготовленні бороди з паперу, тільки замість паперу використовуйте тканину.