Як зробити костюм Діда Мороза.

Якщо в новорічну ніч ви вирішили вбратися Дідом Морозом, то вам неодмінно знадобитися костюм даного персонажа. Звичайно, можна купити його в магазині, а можна зробити його самому, тим більше, що це зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • шуба, пояс, шапка, валянки, палиця і мішок, також знадобляться перуку, борода і вуса.
Інструкція
1
Шубу зробіть з однотонного оксамитового або велюрового домашнього халата (колір повинен бути червоним або синім). Пришийте до халата комір, на рукавах зробіть оторочку з штучного хутра (також підійдуть вата або синтепон). Для того щоб фігура виглядала більш грунтовно, одягніть під халат об'ємний жилет.
2
В якості поясу використовуйте товстий кручений шнур, до його кінців приробити кисті червоного або білого кольору (все можна купити в магазині тканин).
3
Посох зробіть з звичайного дерев'яного держака від лопати або швабри. Обклейте весь посох фольгою, намотайте блискучу тасьму, також можете прикрасити посох стразами блакитного кольору. З картону виріжте зірку і зміцните її на вершині посоха.
4
Для додання костюм у нарядності, на шубу і шапку пришийте намистини, сніжинки з мережива, а також тасьму сріблястого кольору.
5
Ну і який же Дід Мороз без мішка! Зазвичай мішки робляться з червоної матерії. Візьміть прямокутний шматок тканини, прострочіть його бічні сторони і верхній край, залишивши відступ на 2 см, а зверху вставте тасьму або шнур.
6
Волосся, бороду і вуса виготовте з кучерявого штучного хутра. В якості перуки використовуйте смужку хутра, так щоб її довжина закривала голову від скроні до скроні. Закріпіть смужку ззаду на шапці. Бороду і вуса робіть з прямокутного шматка хутра шириною від вуха до вуха, довжиною, яка доходить до грудей. Кути внизу зробіть округлими, не забудьте про отвір для рота. До верхніх кутах пришити гумку, яка буде щільно охоплювати голову. Звичайно, такі аксесуари не будуть сильно схожі на натуральні бороду, вуса і волосся, головне, щоб вся ця екіпіровка не відвалилася під час свята.
7
Якщо ви вбираються Дідом Морозом, неодмінно скористайтеся гримом. Нарумяньте щоки, ніс зробіть червоним, брови злегка набіло. Щоб грим не потік і не розмазався, обов'язково припудріть вже загримоване обличчя.