Як зробити підсвічування приладів.

Для багатьох людей машина стала другою домівкою. Тому автолюбителі намагаються зробити інтер'єр машини особливим. Нова підсвічування панелі приладів не тільки надає салону автомобіля оновлений вигляд, але і дозволяє водієві швидше орієнтуватися в дорожній обстановці.
Вам знадобиться
  • - близько 30 світлодіодів і опору до них;
  • - кусачки;
  • - ніж;
  • - викрутка;
  • - шматок пластмаси;
  • - шило або свердло;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Почніть з демонтажу панелі приладів. Спочатку займіться основними лампами підсвічування і не забудьте про патрони для ламп, які також необхідно зняти. Акуратно подденьте плоскою викруткою або ножем стрілки спідометра і тягніть до себе. Після того як стрілки почали виходити з пазів, витягніть їх, здійснюючи круговий рух. Не застосовуйте силу, кріплення стрілок дуже крихкі і швидко тріскаються. Як показує практика, замінити їх окремо не вийде, доведеться купувати спідометр в зборі.
2
Після стрілок дістаньте вставку з оргскла. Тут теж знадобиться терпіння. Необхідно віддерти вставку, підчепивши її ножем. Липкий шар із внутрішньої сторони оргскла повинен залишитися чистий, без сторонніх домішок і бруду. Для цього покладіть вставку в поліетиленовий пакет лицьовою стороною вниз. Це важливо, якщо не дотриматися ці умови, то при складанні можуть виникнути проблеми.
3
Тепер візьміть шматок пластмаси і зробіть нову підставу для панелі приладів . Виміряйте необхідну монтажну поверхню. Озброївшись спеціальними ножицями або кусачками, обріжте пластмасу за розміром, намітьте отвори під світлодіоди і кріплення стрілок. Разметив отвори і переконавшись у їх правильності, за допомогою гарячого шила або тонкого свердла зробіть дірки в пластмасі. Встановіть світлодіоди і опору. Дотримуючись полярності, зробіть послідовну пайку. При цьому важливо дотримуватись полярності.
4
Після установки і пайки світлодіодів, подайте харчування на панель. При цьому не перевищуйте значення в 12в. Нерівно палаючі світлодіоди говорять про порушення полярності при установці чи шлюб самої деталі. Усуньте несправність, після чого повторіть процедуру перевірки. Якщо все працює в штатному режимі, зберіть приладову панель, дотримуючись обережності з кріпленням оргскла і стрілок спідометра.
Зазвичай графічно оформлені стрілки на веб-сайтах використовують для організації навігації. При натисканні такого вказівника здійснюється перехід на іншу сторінку або в іншу секцію поточної сторінки. Іноді до них прив'язані які-небудь дії - виділення вмісту такстового поля, запуск JavaScript-сценарію і т.д. Щоб підкреслити, що ця стрілка - активний елемент, використовують ефект «підсвічування», тобто зміни зовнішнього вигляду при наведенні курсору миші.
Вам знадобиться
  • Базові знання мов HTML і CSS
Інструкція
1
Визначте, який механізм реалізації підсвічування стрілок вам більше підходить. Їх існує декілька, два простих наведені в наступних кроках цієї інструкції. Обидва вони використовують псевдоклас hover мови опису стилів CSS. Коли курсор миші знаходиться над графічним елементом (стрілкою), до неї застосовується стиль, описаний в цьому Псевдокласи, а весь інший час цей стиль не актівен.Для обох описаних нижче варіантів можна використовувати однаковий код HTML, але різне опис стилів. Код стрілки в исходник сторінки можна записати так: В атрибуті id вказано ідентифікатор посилання (arrowA), за яким браузер визначить, яке з стильових описів слід до неї застосовувати.
2
Перший варіант зажадає від вас підготувати два зображення стрілки - з підсвічуванням і без. Збережіть їх у файли з іменами, наприклад, arrON.gif"і arrOFF.gif"відповідно. Опис стилю посилання, яка буде відображатися в сторінці як стрілка, можна сформулювати такими інструкціями CSS-коду: В першому блоці задані розміри стрілки (height: 30px; width: 100px;) - замініть їх на розміри підготовлених зображень стрілки.
3
Другий варіант дозволяє обійтися тільки одним файлом з картинкою. Вам треба помістити в нього обидва зображення стрілки - і підсвічується, і неактивній. Можна розмістити їх поруч, можна одну над іншою. У зразку коду будемо вважати, що підсвічена стрілка поміщена під неактивною, а файл вами названий arr.gif". Ця картинка, як і в попередньому варіанті, використовується в якості фону для посилання. Оскільки розміри об'єкта вказані в описі стилю, то весь залишок фону (стрілка підсвічена) не вміщається до них буде не видно веб-серферу. В описі псевдостилі hover заданий зсув у позиціонуванні фонової картинки, тому при наведенні курсору на посилання стане видно інший ділянку і тепер стрілка пасивна виявиться «за кадром».