Як очистити обличчя від прищів. Як позбутися від дрібних прищів на обличчі і тілі.

Прищі і вугри здатні зіпсувати навіть найпривабливіше і правильне обличчя. Чиста і сяюча здоров'ям шкіра - незаперечний атрибут краси. На жаль, з проблемою акне в наш час стикається величезна кількість людей як підліткового, так і середнього віку. Прищі можуть стати причиною поганого настрою, низької самооцінки і постійних стресів. У цього вельми підступного ворога бувають зовсім різні причини і кращий спосіб очистити обличчя він прищів - діяти в комплексі.
Інструкція
1
Для початку перевірте свій гормональний фон - буває, що у дівчат навіть у більш пізньому, ніж підлітковому, віці, виникають збої у виробленні та балансі чоловічих і жіночих гормонів, при якому перше виробляється дещо більше, ніж останніх. Лікар може провести необхідні обстеження і виписати відповідне вам засіб для коригування гормонального фону.
2
Причина поганої шкіри може критися в неправильному харчуванні і, як слідстві, поганому обміні речовин. Неправильне харчування викликає порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, організм засмічується токсинами і продуктами розпаду, що відразу відбивається на шкірі - найбільшому видільної і дихальному органі! Відмовтеся від мучного та солодкого, вживайте менше солі, їжте багату білками їжу і «хороші» вуглеводи - каші, мюслі, злаки. Не можна поєднувати непоєднуване - тому до тушкованого (або вареному, головне - не смаженій) м'яса подавайте овочі з оливковою олією, а не картоплю фрі або хліб. Вуглеводи слід вживати вранці, а білки - ввечері.
3
В перервах між їжею необхідно пити багато води - бажано негазованої і кімнатної температури. Це відмінно виведе шкідливі речовини, наситить шкіру вологою, і прищі незабаром відступлять. Корисний і несолодкий і не дуже міцний зелений чай, який містить у своєму складі корисні для травлення бактерії і ферменти.
4
Неодмінно висипайтеся. Поганий сон в непровітреному приміщенні - перший крок до порушеною психіці і поганому настрою. Плюс до всього організм не отримує достатньо енергії для підтримки здоров'я всіх органів, і «обділяє» шкіру своєю турботою і увагою. Так що мінімум 8 годин здорового сну - і через тиждень ви помітите поліпшення в дзеркалі.
5
Підберіть хороший і не суша шкіру догляд. Якщо накинутися на прищі з агресивними засобами, результат буде абсолютно протилежним - шкіра стане виробляти ще більше жиру і пори заб'ються, викликаючи все нові запалення. Також шкіру слід зволожувати нежирними гелями і кремами. Щоденне очищення - обов'язковий етап в боротьбі з прищами. Вранці слід умиватися м'якою пінкою або гелем з натуральними дезінфікуючими компонентами і обполіскувати обличчя прохолодною водою, а ввечері - теплою водою з м'яким скрабом. Щотижня робіть глибоко очищають шкіру маски з глини, а також вітамінні маски зі свіжих фруктів і ягід (ківі, полуниця). Це відмінно підбадьорить шкіру в нелегкій боротьбі з прищами!