Як створити рекламу безкоштовно.

У рекламі потребують практично всі товари і послуги. Але якщо коштів на рекламний бюджет ні, це не привід відмовлятися від стимулювання продажів. Створити і розмістити рекламу в інтернеті можна безкоштовно.
Інструкція
1
Реклама ділиться на декілька видів: зовнішня, друкована, теле- і радіо-, контекстна, медійна і т.д. Слід пам'ятати, що в кожному конкретному випадку місце розміщення варто підбирати індивідуально, залежно від цільової аудиторії і портрета потенційного клієнта. Безкоштовну рекламу найпростіше розмістити в інтернеті.
2
Насамперед створіть своє рекламне повідомлення. Воно може бути виключно текстовим, повністю графічним або комбінованим, головне - воно має доносити до потенційних клієнтів переваги товару або послуги. Намагайтеся зробити рекламний блок якомога більш ємним і лаконічним: інтернет-користувачі не люблять витрачати час на читання інформації великих обсягів. Не нехтуйте графікою: яскраві і виразні зображення відмінно привертають увагу і доносять загальний зміст повідомлення ще до прочитання тексту.
3
Підберіть інтернет-майданчики, де створений рекламний блок можна розмістити безкоштовно. Це можуть бути всілякі каталоги закладів (вони дають можливість опублікувати інформацію про компанію, новини та відгуки), тематичні форуми (багато з них містять спеціальні розділи для рекламних оголошень), бізнес-портали (зазвичай володіють найбільш розвиненим функціоналом: від створення сторіночки компанії до можливості ведення блогу, розміщення прес-релізів і статей). Доброю рекламної майданчиком є блогосфера. Виберіть спільноти підходящої тематики і регулярно розміщуйте в них свіжу інформацію, включаючи фотографії та відеофайли. Не забувайте про соціальні мережі: створюйте групи, запрошуйте учасників, підтримуйте спілкування і користувача активність. Ще одним способом рекламувати свої послуги є партнерські програми, а також участь в акціях на спеціальних сайтах знижок.