Як зшити спідницю на стегнах. міні спідниця на стегнах викрійка.

Існує величезна кількість найрізноманітніших моделей спідниць: пряма і расклешенная, тюльпан і в складку, годе і сонце, олівець і плісе, міні і максі. Спідниця завжди була в моді, але однією з ультрамодних моделей жіночого гардероба є спідниця на стегнах .
Вам знадобиться
  • - 60 або 80 см щільної тримає форму тканини;
  • - потайна блискавка довжиною 20 см;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ножиці;
  • - нитки в тон тканини;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку-основу спідниці. З цієї викрійці ви зможете створити багато моделей, у тому числі і на стегнах . До того ж спідниця, зшита за такою викрійці, сидітиме на вас ідеально. Покрокові інструкції побудови викрійки можна знайти на http://www.newsewing.com/view_post.php.
2
Після того як викрійка-основа буде готова, відкладіть від верхньої лінії вниз по вертикалі бажану величину посадки і проведіть паралельну лінію. Якщо ви хочете, щоб спідниця сиділа досить низько, тоді зріжте виточки на передній частині. Деталь пояса (якщо він притачной) викроїте по відрізаною верхній частині викрійки-основи, а якщо ви хочете зшити спідницю без пояса, то суцільнокроєні обтачку викроїте по верхній частині викрійки виробу.
3
Тканина складіть удвічі лицьовою стороною всередину. Викрійку спідниці покладіть на тканину наступним чином: деталь переду лінією середини до згину, а поруч розташуйте деталь задній частині спідниці. Обведіть всі контури Кравецьким дрібному, залиште припуски на шви 1,5 сантиметрів. Пояс або суцільнокроєні обтачку викроїте з залишків тканини.
4
На деталях переду і заду виконайте виточки, отутюжьте їх у напрямку до бічної лінії. Деталі задньої частини складіть разом лицьовими сторонами один до одного і змітайте. Потім складіть деталь переду і заду лицьовими сторонами всередину і також змітайте.
5
Зробіть примірку, якщо спідниця трохи широка, то надлишки тканини закладіть в бічний шов, а якщо трохи мала, то випустіть тканина з припусков. Скорегуйте лінію посадки і довжину спідниці, потім прострочіть всі шви на швейній машинці. За середнім шву ззаду залиште НЕ застроченими приблизно десять сантиметрів для блискавки. Всі шви обробіть оверложним швом і заутюжьте.
6
Ушийте блискавку. Для спідниці із заниженою лінією талії найкраще використовувати потаємну блискавку. Для її притачивания найзручніше скористатися спеціальною лапкою.
7
До виворітного стороні деталі пояса або обтачки приклейте праскою флізелін. Сколите верхню частину спідниці і пояс шпильками і прострочіть на машинці, потім відігніть на виворітну сторону і прострочіть ще раз. Відпрасуйте верхню частину спідниці. Пришийте до поясу плоску гудзик в тон тканини, на другий половині обробіть застібку. Якщо ви шиєте спідницю без пояса, то пришийте як застібки гачок.
8
Зробіть ще одну примірку. Подгоните низ спідниці. Зріжте зайву тканину і підшийте низ на машинці. Виріб проутюжьте. Спідниця на стегнах готова.