Як промити акумулятор.

Коли в автомобілі починаються проблеми з акумулятором , зволікати не можна. Адже наслідки можуть бути сумними - в найвідповідальніший момент двигун не заведеться. Тим самим, буде створена ситуація, небезпечна як для водія несправного авто, так і для інших учасників руху. Акумулятор потрібно терміново міняти або ремонтувати. Один із способів відновлення - промивка акумулятора.
Вам знадобиться
  • - ареометр;
  • - навантажувальна вилка;
  • - гумова груша;
  • - ємність для зливу електроліту.
Інструкція
1
Необхідність промивання визначте за такими чинниками: 1. Змінився колір електроліту (від рожевого до коричневого) .2. При зарядці акумуляторна батарея швидко заряджається до повного заряду, і також швидко розряджається при роботі. Це значить, що ємність батареї змінилася - вона стала менше. Можливі причини - відкладення солей (сульфатація) або саморазряд акумуляторної батареї. Через забруднення поверхні акумулятора порушується опір ізоляції кришки, відбувається витік струму і саморазряд. 3. При перевірці напруги на клемах акумулятора прилад показує нуль або цифру, близьку до нуля. Це значить, що через велику кількості утворився шламу, який випав на дно активного шару пластин, відбулося перекриття та коротке замикання пластин аккумулятора.Промивка не є панацеєю від вищеперелічених бід, але при наявності вільного часу, обмеження в грошових коштах, бажанні своїми руками продовжити життя акумулятора, приступайте до роботи.
2
Промивання акумулятора виробляєте, попередньо розрядивши акумуляторну батарею. Гумовою грушею відсмокчіть електроліт і злийте його в скляну ємність (для подальшої утилізації). Замість електроліту залийте дистильовану воду. Процес повторіть до того моменту, поки в банках не залишиться чиста дистильована вода. Залиште акумулятор з водою на два-три години. Злийте воду за допомогою все тієї ж гумової груші. Електроліт долийте в банки і доведіть його щільність до 1,2.
3
Поставте акумулятор на зарядку. Зарядку виробляєте, поки напруга акумуляторної батареї і щільність електроліту не стануть постійними. Після цього доведіть щільність електроліту до норми (вона залежить від температури навколишнього повітря).
4
Найбільш складний випадок - це закорачивание пластин обсипатися шламом. Для того щоб не погіршити ситуацію, акумулятор не рекомендується трясти, перевертати догори дном і т.д., щоб не підняти цей шлам з дна і не засипати їм пластини. Така промивка робиться при капітальному ремонті акумулятора. Закоротити «банку» виріжте, шлам з корпусу видаліть гумовою грушею. Промийте 2-3 рази дистильованою водою. Замініть секцію пластин, відновіть електроланцюг акумулятора. Використовуючи мастику, герметизують кришку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ts5GYK73NQg
Зверніть увагу
Для забезпечення безпечної роботи з кислотним електролітом необхідно всі операції проводити в окулярах, гумових рукавичках і захисному фартуху. При випадковому попаданні електроліту на шкіру необхідно промити це місце великою кількістю води.
Корисна порада
Для зменшення щільності електроліту додавайте дистильовану воду, а для збільшення - електроліт, але ні в якому разі не кислоту.