Як відремонтувати тепла підлога. теплі підлоги без датчика.

Тепла пол - це надійна система опалення для будь-якого приміщення: будинки, офісу, ванної кімнати, лоджій. Така система може бути встановлена в пол ах всіх типів. Але чи можна самостійно усунути несправності, що виникли при експлуатації, і відремонтувати теплий пол ?
Інструкція
1
Причини несправностей теплого пол а можуть бути самими різними. Це і перегорання нагрівального кабелю, і вихід з ладу датчика або регулятора температури пол а, і пошкодження нагрівального кабелю.
2
Найкраще, звичайно ж, звернутися в сервісну групу, яка виробляла укладку теплого пол а. У паспорті на систему завжди вказуються контактні телефони. Викличте сервісних інженерів і вони, не розкриваючи пол а, ис пол ьзуя тестове обладнання, визначать місце пошкодження. Після чого розкриють ділянку пол а розміром 10 на 10 см і накладуть ремонтну муфту, тим самим відновивши роботу пол а.
3
При виході з ладу датчика температури ваш пол працювати буде, але тільки на пол ную потужність, без відключення при заданій температурі. При цьому значно підвищиться витрата електрики, і ви не зможете зменшити температуру пол а. Щоб замінити цей датчик, витягніть його з гофрованої трубки, а на його місце встановіть новий. При цьому ні пол , ні стіни вам не треба розкривати.
4
Бувають випадки, що старий датчик замурований в пол , а не покладений у гофру. Якщо він вийшов з ладу, візьміть датчик температури повітря і закріпіть його безпосередньо під терморегулятором. Він ви пол нен у вигляді пол укруга з розміром 3 см в діаметрі. Тільки врахуйте, що ис пол ьзованіе такого датчика малоефективно, так як теплий пол включатиметься від руху повітря, наприклад, від протягу, а не тільки від прогріву пол а.
5
Якщо з часом вийшов терморегулятор з ладу, замінити його не складе особливих труднощів. Придбайте в спеціалізованому магазині новий і встановіть на місце перегорілого.
6
Поверхневий ремонт теплого пол а ви можете сміливо проводити самостійно. Заміна частини ламінату або декількох керамічних плиток ви пол няется як звичайні ремонтні роботи. Для цього обов'язково при первинної купівлі покриття придбайте кілька запасних штук, щоб потім не бігати по магазинах у пошуках підходящого кольору.
7
Єдине, що необхідно врахувати при таких роботах - ні в якому разі не робіть поглиблення в стягуванні, а також не свердлите свій теплий пол . Якщо для заміни деталей пол а все ж необхідно проробляти поглиблення, обов'язково викликайте фахівців, які ви пол нялі монтаж нагрівальної системи.
8
Врахуйте, що гарантійний ремонт теплого пол а здійснюється безкоштовно. Тому якщо пол Омка сталася під час гарантії, краще все ж викликати майстра, а не проводити ремонт своїми силами. А гарантійні терміни значні; так для терморегуляторів і датчиків вони складають два роки.