Як лікувати краснуху у дітей.

Краснуха - вірусне інфекційне захворювання. Основні її ознаки - мелкопятністая висип, збільшення лімфовузлів, підвищення температури. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом, іноді контактним, наприклад, через іграшки. Для дітей при правильному догляді краснуха не представляє особливої небезпеки і лікується в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - постільний режим;
  • - жарознижуючі засоби;
  • - симптоматичні засоби;
  • - дієта;
  • - питний режим;
  • - зміцнення імунітету;
  • - фітотерапія.
Інструкція
1
Забезпечте дитині постільний режим при гострому перебігу хвороби, що супроводжується високою температурою і загальним нездужанням. При сльозотечі і почервонінні очей обмежте перегляд телевізора, а також заняття за комп'ютером і тривале читання книг. Якщо дитина відчуває себе нормально і хоче грати, то не варто насильно тримати його в ліжку.
2
При високій температурі дайте малюкові дитяче жарознижуючий засіб, відповідно до вікової дозуванням.
3
Якщо захворювання краснухою викликає такі погіршення самопочуття, як почервоніння і першіння в горлі, нежить, сухий кашель, то можна застосувати симптоматичні засоби, що усувають дані симптоми. Для цього можете використовувати краплі для носа, спрей або сироп для горла.
4
Забезпечте для дитини молочно-рослинну дієту. У раціон хворого повинні входити каші, фрукти, багаті вітаміном С, мюслі, йогурти, сирні страви.
5
Давайте дитині більше рідини. Перевага повинна бути віддана напоям з високим вмістом вітамінів. Це можуть бути компоти, кисіль, морс, сік.
6
Проводьте загальну терапію по зміцненню імунітету, щоб організм зміг якомога швидше подолати вірус і впоратися з хворобою без ускладнень. Для цього давайте дитині вітаміни і імуностимулюючі препарати.
7
За відсутності у дитини алергії на трави, корисно проводити фітотерапію. При висипу на шкірі запропонуйте йому відвар шипшини, ромашки, календули. Протизапальну та протисвербіжну дію роблять бруньки берези, які також прискорюють процес виведення з організму шкідливих продуктів розпаду. Заспокійлива дія робить валеріана, пустирник. Трав'яні чаї давайте малюкові строго по віковому дозуванні. При гіркуватий смак додайте в чай мед або фруктозу.
Зверніть увагу
У дітей краснуха зазвичай протікає легко. Ускладнення краснухи вкрай рідкісні і зустрічаються у дітей з імунодефіцитом. До них відносяться: пневмонії, отити, артрити, ангіни, тромбоцитопенічна пурпура. Діагностика та лікування краснухи. Діагноз краснухи, як правило, ставиться, якщо у дитини був контакт з хворим краснухою, він не щеплена, наголошується характерна шкірний висип, збільшення лімфатичних вузлів, інші симптоми.
Корисна порада
Найчастіше краснуху заболеванют діти від 2 до 9 років, але краснуху може захворіти і дорослий, якщо він не переніс цього захворювання в дитинстві. Що ж являє собою краснуха симптоми у дітей лікування захворювання? Для запобігання важких ускладнень, як при краснусі, так і при інших захворюваннях, дитину потрібно гартувати, підвищувати імунітет, стежити, щоб малюк в повному обсязі отримував вітамінізоване харчування, вчасно лікувати виникають захворювання.