Як фарбувати профіль.

Час іде. Разом з ним змінюються смаки людей, їх уподобання. Природно, що у багатьох виникає бажання оновити обстановку квартири, інтер'єр. А зміна дизайну інтер'єру деколи пов'язано з кольоровим оформленням віконних рам. Чи можна пофарбувати в інший колір пластикове вікно? Виявляється так. Хоча фарбування профілю - процес трудомісткий. Він вимагає уважності і акуратності, знання технологій фарбування. Адже естетичний вигляд і довговічність вікна залежать від того, наскільки добре, а, головне, правильно буде воно забарвлене.
Вам знадобиться
  • фарба для ПВХ, пістолет
Інструкція
1
Уважно розгляньте поверхню профілю ПВХ. Профіль повинен бути сухим і чистим, подивіться, щоб на ньому не було слідів силікону і клею. За допомогою стиснутого повітря почистіть ще раз від крихт і пилу. Потім зніміть захисну плівку, а ті частини вікна, які не будуть зафарбовуватися, закрийте, використовуючи клейку стрічку.
2
Щоб видалити з поверхні профілю жир і статичну напругу, протріть його ганчіркою, просоченою в очищувачі для поверхонь ПВХ. Почекайте 2-3 хвилини, нехай очищувач випарується, і тільки потім приступайте до фарбування.
3
Приготуйте фарбу потрібного вам кольору та відтінку. Зверніть увагу: на маркуванні фарби повинна бути позначка, що вона призначена для фарбування ПВХ-поверхонь. Зарядите пістолет. Простежте, щоб він був абсолютно чистим і сухим. Температура в приміщенні, в якому ви збираєтеся фарбувати, повинна бути + 18 ° С, а вологість - 80%.
4
Фарба на пластиковий профіль наноситься одним шаром, товщиною 80 мікрон, що не більше, але й не менше. Якщо шар вийде товстим, то профіль буде сохнути дуже довго, а від цього може зіпсуватися декоративний вигляд покриття.
5
Не поспішайте забарвлені профілі перевозити куди-небудь, нехай вони добре висохнуть. Якщо ви хочете нанести фарбу на профіль з ефектом «металік», то в цьому випадку фарбу нанесіть в два шари. Після того як нанесете перший шар товщиною 80-100 мікрон, дайте йому підсохнути 10 годин і нанесіть другий шар - безбарвний лак. Товщина другого шару - не менш 80 мікрон.
6
Профілі можна покрити акриловим лаком, зробити лакування. В результаті поверхня стає на вигляд матовою і бархатистою.
7
Після фарбування пластикові вікна не виділяють шкідливих речовин, легко миються, стають навіть більш ізносостойкімі.Можно для зміни кольору профілі пластикових вікон ламінувати плівками з декором.