Як зробити вироби з пластику. Як робити прикраси з пластика.

Пластик дуже піддатливий матеріал, що нагадує дитячий пластилін. Він добре тягнеться, катається і ліпиться. Вироби після термообробки нагадують пластмасу. Даний матеріал підходить як для дорослого творчості, так і для дитячого. З кольорового пластика ви можете виготовити фігурки тварин і різноманітну біжутерію.
Вам знадобиться
  • - пластик;
  • - стіл;
  • - клейонка;
  • - вода;
  • - голка;
  • - духовка;
  • - нитка.
Інструкція
1
Зробіть проста прикраса - намисто. Для цього підготуйте робоче місце. Застеліть клейонкою стіл. Приготуйте блюдце з водою.
2
Розімніть пластик будь-якого кольору в руках. Спочатку він розминається туго. Далі від тепла рук пластик швидко розм'якшується. Відірвіть необхідного розміру шматочок. Долоньками зробіть з неї акуратний кульку. Вийде стандартна намистина.
3
Візьміть товсту голку і занурте її у воду, Проткніть намистину наскрізь. Мокра голка не дозволить деформувати виріб.
4
Зробіть потрібну кількість намистин. Покладіть їх на деко. Розігрійте духовку до 130 градусів. Помістіть в неї підготовлені вироби.
5
Через 15 хвилин дістаньте намистини з духовки і дайте їм охолонути. Зберіть намисто на волосінь для бісороплетенія.
6
Випал виробів - відповідальна частина при роботі з пластиком. Робіть пробний випал на шматочках розміром з ваше виріб. Якщо ви ліпіть фігурки, то всередину вставляйте дротяний каркас, щоб вони не перекидалися під час запікання.
7
Щоб вийшли оригінальні плоскі намиста, візьміть пластик двох або трьох поєднаних кольорів. Розімніть їх разом не довго, щоб вони не змішалися як фарби. Розкачайте отриману масу в ковбаску. Наріжте ножем кружечки. Вийдуть гарні візерунки на плоскій намистині. Не забудьте провести термообробку.
8
Нанизувати намистини на нитку можна поспіль і через вузлики. Для другого способу візьміть нитку близько двох метрів. На кінці зав'яжіть вузлик і нанизуйте намистини. Через 3 см робіть вузлики.
9
До бусам зробіть сережки і браслет. Для сережок купіть тоненькі штифти з капелюшком на кінці і швензи (гачок, який протягується в вухо).
10
Вироби після термообробки нанизуйте на гвоздик в потрібній послідовності. Загніть кінчик петелькой і обріжте зайве. З'єднайте зі Швензи. Для браслета придбайте гумку. Вироби з кольорового пластика досить покрити лаком.