Як виїхати жити на Гоа. Як преехать жити на гоа з росії.

Ще буквально кілька років тому мало хто в Росії знав, що таке Гоа , в якій частині світу це дивовижне місце розташоване. Сьогодні ж тільки той, у кого немає телевізора, комп'ютера і радіо, ніколи не чув про цей невеликий індійський штат на березі Аравійського моря. Численні турфірми відправляють в Гоа натовпу туристів. Форуми в інтернеті рясніють міркуваннями на тему «кинути все і поїхати назавжди в Гоа ». Якщо ви теж мрієте про подібну зміну місця проживання, то варто вивчити можливі способи здійснення своєї мрії.
Інструкція
1
Знайдіть офіційну роботу в Гоа . В цьому випадку роботодавець сам домовляється з владою про надання вам робочої візи і вирішує питання з житлом і переїздом. Деякі любителі Гоа працюють гідами в місцевих турфірмах або адміністраторами в ресторанах. Але Індії великий відсоток безробіття. Потрібно бути дійсно незамінним професіоналом, щоб вас вважали за краще індусу.
2
Зробіть бізнес-візу в Індію. Вона надається зазвичай на півроку, а потім продляется вже на місці. Правда для отримання такої візи потрібно буде розробити детальний бізнес-план і знайти місцевого поважної людини, яка зможе з радістю за вас поручитися. Проживаючи в Гоа по бізнес-візі доведеться дійсно вести бізнес, платити податки і надавати робочі місця місцевим жителям. Інакше візу анулюють.
3
Укладіть шлюб з місцевим жителем Гоа . Не забудьте переконатися перед одруженням, що ваш обранець є громадянином Індії. Після оформлення шлюбу можна отримати візу на термін до 20 років. Потім ця віза продляется ще на такий же період. Дівчатам цим способом скористатися набагато простіше, ніж чоловікам. Індійські жінки вкрай рідко виходять заміж за представника іншої національності та віросповідання.
4
Зробіть туристичну візу на максимально тривалий термін. Після закінчення часу виїжджайте в іншу країну, потім знову робіть візу і повертайтеся до Індії. І так кілька разів. Потрібно враховувати, що з 2010 року росіянам отримати візу більше ніж на 2 місяці практично неможливо. Повторно в'їхати в країну можна не раніше, ніж через два місяці після закінчення попередньої візи.
5
Купіть у турфірми двотижневий тур в Гоа . Як тільки дістанетеся до місця, порвіть свій закордонний паспорт і залишіться жити нелегалом. Незважаючи на всю абсурдність такої ідеї, на пляжах Гоа можна зустріти чимало людей, що переселилися туди подібним чином.
Зверніть увагу
Громадянином Індії може стати тільки людина, що народилася в Індії. Інших варіантів нет.В Гоа яскраво виражений сезон дощів з квітня по вересень. C жовтня дощі припиняються, вологість стає менше, температура повітря близько 30 градусів тепла, води - 27-28 градусів.
Корисна порада
Якщо ви зібралися виїхати в Гоа, варто добре вивчити англійську мову. Практично все місцеве населення цього штату говорить англійською.