Як пофарбувати волосся в попелясто-русявий. волосся фарбоване світлими тонами.

Натуральний попелясто-русявий колір волосся зустрічається досить рідко, і потрібного ефекту можна досягти лише в результаті фарбування. Щоб фарбування волосся в попелясто-русявий колір дозволила добитися потрібно результату, а не принесла розчарування, потрібно правильно підібрати фарбу і наносити її відповідно до інструкції.
Інструкція
1
Замислюючись, як пофарбувати волосся в попелясто-русявий відтінок, спочатку правильно підберіть фарбу, враховуючи натуральний колір вашого волосся і відтінки, в які ви вже раніше фарбували волосся, так як суміш пігментів нової фарби із залишками попереднього фарбувального пігменту може привести до досить несподіваного результату. Вирушаючи в магазин за фарбою попелястого кольору, віддайте перевагу продукції Koleston Perfect, яка в залежності від свого різновиду допоможе надати волоссю світло-попелястий відтінок або пофарбувати їх в темно-попелясті тони.
2
Подальша фарбування волосся в попелясто-русявий колір залежить від натурального кольору ваших локонів, тому при фарбуванні обов'язково врахуйте наступні моменти. По-перше, якщо ваше волосся є світлими від природи, відразу ж наносите на них фарбувальний склад, повільно покриваючи їм всю голову, починаючи нанесення фарби з коренів волосся. Після нанесення фарбувального складу потримайте його на волоссі рівно стільки, скільки написано в інструкції для фарби, а потім ретельно змийте. Пам'ятайте, що насиченість попелясто-русявого кольору аж ніяк не залежить від консистенції фарби, тому навіть гелі та спеціальні фарбувальні шампуні не варто перетримувати - цим ви завдасте істотної шкоди здоров'ю вашого волосся.
3
По-друге, власницям темних локонів, бажаючим в результаті фарбування отримати загадковий попелясто-русявий колір волосся, що асоціюється з образом Снігової королеви, доведеться спочатку підготувати волосся до фарбування, а сама процедура фарбування в даній ситуації пройде в кілька етапів. Спочатку освітлити ваше волосся на два-три тони, використовуючи продаються в спеціалізованих косметичних магазинах освітлювачі, намагаючись повністю позбавитися від жовтизни або рудуватого відтінку. Після висвітлення дайте волоссю кілька днів «відпочити» і вже потім наносите на них фарбувальний склад, що надає попелясто-русявий відтінок.
4
Щоб у результаті фарбування волосся не одержати жовтуватий або навіть зеленуватий відтінок, фахівці рекомендують додавати у фарбу для волосся синій пігмент, але потрібного ефекту при експерименті з фарбами можна домогтися лише в салоні. Після фарбування в попелясто-русявий колір підтримуйте створений відтінок за допомогою спеціальних тоніровочних шампунів, інакше він досить швидко змиється. При наступних фарбуванні в той же тон вже не покривайте барвником всю голову, краще наносите освітлювач, а потім і фарбу лише на відросло коріння.