Як зробити різдвяну іграшку.

Напевно, однією з найсимпатичніших різдвяних ляльок є ангел. Такий символ не тільки буде чудовою прикрасою інтер'єру, але і обов'язково принесе в дім щастя. Різдвяного ангелика дуже легко зробити своїми руками в техніці тканинної ляльки.
Вам знадобиться
  • - два клаптя тканини розміром 15х15см;
  • - один клапоть тканини розміром 30х15 см;
  • - нитки в тон тканини;
  • - вата;
  • - блискітки;
  • - стрічки.
Інструкція
1
Підберіть тканину для іграшки. Добре, якщо матеріал буде світлих тонів і не дуже важкий. Для крилець можна використовувати органзу, а для самої ляльки підійде і тонкий трикотаж або тафта, а також тканина з «металевої» ниткою. Якщо ви робите іграшку разом з дітьми, то для першого разу візьміть будь кольорові клаптики.
2
Виготовте тіло лялечки. Візьміть великий шматочок тканини 30х15 см і, поклавши в центр трохи вати, згорніть клаптик по довгій стороні в товсту трубочку. Складіть трубочку навпіл - вийшла головка ляльки. Закріпіть голову іграшки. Для цього ниткою обмотайте частину тканини з ватою.
3
Виконайте ручки янголятка. Шматочок тканини 15х15см згорніть трубочкою. Кінці тканини на трубочці можна злегка розпушити бахромою. Ниткою зав'яжіть на обох кінцях трубочки перетяжки - це будуть кисті рук.
4
Вставте ручки між двома складеними клаптиками тулуба. Вийшли плечі і руки іграшки. Обмотавши нитку хрестом під ручками і шиєю ляльки, сформуйте тулуб. Закріпіть ручки на поясі ляльки. Що залишився кінець тканини - це спідничка іграшки.
5
З другого шматочка тканини 15х15 см виконайте крильця. Складіть квадрат по діагоналі і злегка прісборьте тканину. Вийшли крильця ангела. Закріпіть крила на спинці ляльки, примотавши їх ниткою.
6
Прикрасьте готового янголятка. В якості прикрас для іграшки можна використовувати будь блискучі стрічки, блискітки або бісер. Відмінно підійдуть золотисті і срібні тони. З тонкої блискучої стрічки зробіть німб, а крильця і спідницю прикрасьте паєтками або дрібним бісером.
Зверніть увагу
Намагайтеся не використовувати для виготовлення іграшки важкі тканини. Лялька з них виходить досить важкою, а крильця не тримають свою форму.
Корисна порада
Зовсім не обов'язково промальовувати особа ангела. На Русі такі янголята були виконані без обличчя і служили оберегами в родині.