Як записати телефонну розмову на телефон. програма на сотку що записує розмову.

Як підтвердити хід телефонного розмови після його завершення для доведення своєї правоти, наприклад? Все просто: досить зробити запис на диктофон, яким сьогодні наділений практично кожен апарат. Отже ...
Інструкція
1
Пам'ятайте, що не кожен телефонна розмова може бути записаний. Це обмеження застосовне до третіх осіб, оскільки, згідно із законодавством, зафіксувати бесіду можна тільки в тому випадку, якщо ви є однією з сторін, яка бере участь у розмові. У будь-яких інших ситуаціях - необхідно попереджати про ведення запису, як, наприклад, це роблять в колл-центрах всіх великих компаній.
2
Ви можете диктофон купити в якості окремого пристрою, однак цей варіант не зовсім зручний для використання. Тому, якщо прикинути всі «за» і «проти», від такої ідеї краще відмовитися.
3
Знайдіть в меню телефону папку, де прихована записувальна програма. Перевірте її в дії, а потім в цілях економії зателефонуйте на будь федеральний номер (починається з цифр 8-800- ...) і спробуйте під час очікування оператора дістатися до потрібного розділу і на диктофон записати монолог автовідповідача. Після такої операції ви зрозумієте, скільки часу буде потрібно на підготовку до запису. Якщо в телефоні не передбачена така можливість або ж буде потрібно зафіксувати розмову з самого початку, то ви можете поступити таким чином: взяти два апарати, один використовувати для бесіди, попередньо включивши на гучний зв'язок, а другий - в якості записуючого пристрою. В цьому випадку можна не побоюватися, що перші секунди опиняться зім'ятими, адже включити диктофон можна заздалегідь.
4
Протестуйте можливість телефону до моменту запису. В деяких моделях апаратів (наприклад, Samsung) передбачена функція включення пристрою на панелі меню, яка відображається при встановленні виклику. Тому для запуску диктофона досить натиснути одну кнопку. Nokia, навпаки, відрізняється більш складною системою навігації, однак функція запису поточного розмови встановлено кожному більш менш новому апараті. Єдиний момент - її пошук необхідно проводити через вихід в основне меню (під час розмови необхідно натиснути ліву верхню кнопку і під сплив вікні вибрати значок «меню»).
Трапляється, що під час розмови по мобільному телефону, вам повідомляють таку інформацію, яку непогано б записати. Але от біда - ні паперу, ні ручки немає під рукою. Можна, звичайно, сподіватися на свою пам'ять. А якщо інформація занадто складна для запам'ятовування? Як бути? Скористайтеся функцією запису розмови.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон або смартфон, що підтримує установку додаткових додатків, а також володіє вільним місцем на карті пам'яті;
  • додаток-диктофон для мобільного телефону;
  • зовнішній диктофон (комп'ютер, магнітофон і пр.).
Інструкція
1
Для початку перевірте, чи не встановлений вже на ваш телефон диктофон разом із заводськими настройками. Для цього під час розмови перегляньте всі доступні для виконання функції. Можливо, ви знайдете серед них функцію «Включити диктофон». Тоді вам слід лише активізувати цей пункт меню, після чого весь ваш розмова буде записаний в пам'ять телефону. Далі цей запис ви легко зможете знову прослухати або перекинути на комп'ютер.
2
Якщо диктофона немає на вашому мобільному, ви можете встановити його самостійно. Для цього підключіть телефон до комп'ютера за допомогою кабелю, IK-порту або Bluetooth. Можливо, при цьому вам доведеться встановити драйвера. Потім скопіюйте додаток-диктофон в пам'ять телефону. Після цього на самому мобільному встановіть скопійоване додаток. В налаштуваннях диктофона, можливо, буде така функція, як «Включати запис автоматично». Тоді вам не доведеться щоразу робити це вручну. Більшість подібних додатків при включенні запису видають характерний писк. Але якщо пошукати, можна знайти і пригнічують писк диктофони.
3
Якщо ваш телефон не підтримує установку додаткових додатків або ж ви з якихось інших причин не можете встановити диктофон на мобільний, можна скористатися функцією запису звуку на пристрої, наприклад комп'ютері, плеєрі і пр. Для цього під час розмови включите гучний зв'язок і наблизьте до динаміка телефону записуючий пристрій. Якість запису, звичайно, буде досить низьким, але розмова все ж можна буде зрозуміти.