Як створити об'єм. укладка бігуді липучки.

Якщо у вас не густе волосся, не варто засмучуватися. Адже обсяг можна надати навіть самим тонким волоссю. Пропонуємо вам кілька порад, покликаних допомогти надати волоссю візуальний обсяг так, щоб оточуючим здавалось, що у вас і справді густе і пишне волосся.
Інструкція
1
Перше, на що варто звернути увагу - це колір волосся. Саме від кольору вашого волосся багато в чому залежить те, якими їх бачать навколишні. В деяких випадках достатньо лише перефарбуватися, щоб об'єм волосся візуально збільшився. Чим світліше колір волосся, тим більш пишними вони здаються. І навпаки, чим темніше волосся, тим вони здаються менш пишними.
2
Альтернативою перефарбуванню волосся може послужити колорирование. Це така процедура, при якій ваші волосся фарбуються не повністю, а лише пасмами. Правильно забарвлені локони відмінно поєднуються із загальним фоном волосся і зорово збільшують їх об'єм.
3
Тепер зверніть увагу на те, якими ви користуєтеся засобами для укладання. Сьогодні дамам є з чого вибирати: це і муси, і лаки, і пінки, та інші засоби. Вам слід знати, що такі важкі засоби для укладання волосся як лаки для ваших цілей не підійдуть. А ось пінками і спреями користуватися можна і потрібно. Волосся вони не отяжеляют, що додає зачісці більше легкості і легкості.
4
Використання фена під час укладання волосся теж сприяє наданню їм додаткового обсягу. Направляйте фен при сушінні волосся знизу вгору, щоб підняти і зафіксувати волосся.
5
Бігуді на липучках - відмінний винахід. Накручуйте на бігуді своє волосся тонкими пасмами. І не забудьте попередньо сприснути волосся спреєм у самих коренів. Тоді ваша зачіска надовго збереже свою пишність.
6
Останнє засіб додання тонким волоссю додаткового об'єму - це правильно підібрана стрижка. Відмінно підійде стрижка драбинкою з частковим зняттям верхнього шару волосся. Крім того, рекомендується щодня робити укладку. Завивати верхні пасма на великі бігуді-липучки. А нижні пасма накручуйте на більш вузькі і довгі бігуді. Таке укладання буде виглядати об'ємною і дуже красивою. Це все.