Як почати свій бізнес без курсів.

Бізнес-ідеї для своєї реалізації, як правило, вимагають певних знань і різних вкладень. Але існують варіанти, для здійснення яких зовсім не обов'язково купувати якісь нові для себе знання.
Інструкція
1
Оцініть ті знання і вміння, якими ви володієте, з метою використання їх у власному бізнесі. Якщо ви добре знаєте який-небудь з шкільних предметів - ставайте репетитором, якщо вмієте добре підстригати - відкривайте перукарський салон на дому, давно і впевнено шиєте - швейну майстерню і т.п.
2
Використовуйте будь непотрібне вам приміщення (гараж, кімнату, квартиру, дачу) або необроблюваних ділянку землі для здачі в оренду. Такий варіант бізнесу не вимагає спеціальних знань і при цьому приносить щомісячний дохід.
3
Займіться перепродажами товарів. Наприклад, якщо у вас є машина, можна їздити по селах і продавати товари за вищими цінами, ніж ті, за якими ви їх придбали в місті. В будь-якому селі є певні базарні дні, можна взяти «під опіку» кілька сіл. Великим попитом в сільській місцевості користуються всі непродовольчі товари. Назад в місто для перепродажу можна привозити дешеві сільські продукти (яйця, масло, молоко і т.п.).
4
Продавайте кулінарні вироби власного приготування: торти, пиріжки, котлети, бутерброди і т.п. Важливо, щоб вони у вас виходили конкурентоспроможними (тобто смачними) і низькими по собівартості.
5
Зробіть свій автомобіль не тільки засобом пересування, але ще й інструментом для заробітку. Перетворіть його в таксі. Для цього не потрібно закінчувати спеціальних курсів, потрібен лише водійський стаж і дозвіл адміністрації на подібний вид діяльності.
6
Пропонуйте послуги з вантажоперевезень, якщо у вас є вантажний автомобіль, на цьому теж можна непогано заробити. Дайте оголошення в газету, встановіть конкурентоспроможну ціну і збирайте замовлення.
7
Надавайте послуги няні або «чоловіка на годину» (виконання дрібної чоловічої роботи по дому). Деякі сім'ї не дивляться на наявність освіти у потенційної няні, їм важливо лише вміння спілкуватися з дітьми.
8
Вирощуйте ранні овочі, тепличні і домашні квіти на продаж - все це також може принести непоганий дохід і не вимагає закінчення якихось спеціальних курсів.