Як зберегти файл gif.

Graphics Interchange Format («Формат обміну зображеннями») був створений компанією CompuServe спеціально для зображень, які планувалося розміщувати в інтернеті. В gif- файлах можуть міститися як статичні, так і анімовані растрові картинки, а відмітною особливістю їх є обмежене числом 256 кількість використовуваних колірних відтінків.
Інструкція
1
Якщо зображення у форматі gif поміщено в веб-сторінку, то для збереження в вашому комп'ютері клацніть його правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Зберегти зображення». В результаті відкриється стандартний діалог, в якому вам потрібно вибрати місце зберігання, а якщо є необхідність, то і змінити назву gif-файла. Зробивши це, натисніть кнопку «Зберегти» і операція буде завершена.
2
Якщо попередній спосіб чомусь не працює, то можна зберегти зображення у форматі gif по-іншому. І в цьому способі треба клацнути картинку правою кнопкою миші, але в контекстному меню виберіть рядок «Копіювати зображення» - ця команда поміщає зображення в буфер обміну комп'ютера. Потім запустіть будь-який графічний редактор або навіть текстовий редактор Microsoft Word і вставте вміст буфера обміну, натиснувши поєднання клавіш ctrl + v. Після цього збережіть картинку - відповідний діалог викликається поєднанням клавіш ctrl + s. Якщо ви використовуєте Word, то збереження можливо тільки в форматі текстового документа, а графічний редактор дасть можливість вибору форматів (gif, jpeg, png і т.д.).
3
Якщо у вас є зображення, що зберігається у файлі якого-небудь графічного формату, і його необхідно конвертувати в gif-формат, то це можна зробити як з використанням графічного редактора, так і за допомогою більшості програм перегляду графіки. Якщо ви вирішите скористатися графічним редактором, то це може бути, наприклад, Paint зі складу Windows. Відкрийте програму і завантажте потрібний файл (ctrl + o). Потім розкрийте в меню розділ «Зберегти як» і виберіть рядок «Зображення в форматі GIF». Вкажіть назву файлу, місце його зберігання і натисніть «Зберегти».
4
Більшість додатків для перегляду графіки теж вміють конвертувати файли зображень у формат gif. Наприклад, в програмі FastStone Image Viewer для цього треба вибрати потрібну картинку, натиснути enter, а потім ctrl + s. У діалозі збереження виберіть gif в поле «Тип файла». З використанням діалогу, що відкривається натисканням кнопки "Опції", встановіть додаткові параметри і клацніть по кнопці «Зберегти».