Як налаштуватися на схуднення.

Налаштуватися на схуднення зовсім не означає, що, приміром, з понеділка треба різко відмовитися від "шкідливої" їжі і замучити себе вправами. Насамперед представте, як ви і вся ваша життя зміниться при досягненні потрібної ваги і форм. Щоб не втратити рішучість, можна розповісти про новий період в житті декільком найвірнішим друзям - вони і підтримають, і злегка покритикують, якщо що.
Вам знадобиться
  • Бажання побудувати своє життя так, щоб вона була насиченою: адже часто люди їдять, коли нема чого робити, нудно, є багато вільного часу і т.п.
Інструкція
1
Харчуйтеся, коли ви дійсно зголодніли, а не від нудьги, з горя або за компанію. Робіть це повільно і з радістю і закінчуйте до того, як повністю вгамували голод (почуття ситості приходить, як відомо, не відразу!)
2
Їжте те, що подобається, але часто і потроху - так зручніше контролювати себе. Почуття голоду в цьому випадку буде менше.
3
Обмежте себе в перегляді телевізора і сидіння за комп'ютером - зазвичай саме в такі моменти хочеться "чогось смачненького", натомість більше рухайтеся. При цьому не обов'язково виснажувати себе на тренажерах так, щоб потім ці тренажери було противно бачити. Прогуляйтеся пішки, потанцюйте, зробіть прибирання (приємно ж, коли вдома стає чисто).
Зверніть увагу
Схуднути - взяти себе в руки і впорядкувати своє життя, а зовсім не відмовитися від задоволень.
Корисна порада
Важлива поступовість. Особливість нашого організму - запам'ятовування і збереження необхідних вам обсягів. Він сам звикне до вашого нового способу життя і тим самим теж допоможе вам зберегти настрій і не "зірватися".