Як опустити меню "Пуск".

«Робочий стіл» - це область на екрані монітора, яку користувач бачить при завантаженні операційної системи. Саме з робочого столу починається будь-яка робота на комп'ютері. У даній області свій вигляд: в основній частині екрану користувач бачить такі компоненти, як «Мій комп'ютер», «Кошик», в нижній частині знаходиться «Панель завдань» і кнопка « Пуск ». Панель с меню « Пуск » можна налаштувати на власний смак, наприклад, розмістити її в іншому місці або просто приховати.
Інструкція
1
Щоб опустити меню « Пуск », по-іншому кажучи, приховати «Панель завдань», викличте вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск ». Для цього через меню « Пуск » відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Панель завдань і меню Пуск » лівою кнопкою миші - відкриється потрібне діалогове вікно. Дане вікно можна викликати і іншим способом: клікніть правою кнопкою миші по «Панелі задач», у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості".
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Панель завдань». В розділі «Оформлення панелі завдань» встановіть маркер напроти рядка «Автоматично приховувати панель завдань». В поле схеми ви побачите, що замість мініатюри «Панелі задач» тепер нічого не відображається. Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск », натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна.
3
З даними настройками «Панель завдань» з меню « Пуск » будуть ховатися за областю екрану весь час доти, поки ви не підведете курсор миші до нижнього краю екрану або натиснете на клавіатурі клавішу Windows (клавіша із зображенням прапора). Щоб повернути колишнє відображення меню « Пуск », повторіть дії, описані вище, і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель завдань». Застосуйте нові налаштування.
4
Щоб розмістити «Панель завдань» у будь-якого краю екрану, клікніть по панелі правою кнопкою миші і зніміть в випадаючому меню маркер з рядка «Закріпити панель завдань». Встановіть курсор миші на панелі і, утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть «Панель завдань» до зручного для вас краю екрану. Знову викличте випадає меню панелі і встановіть маркер на рядку «Закріпити панель завдань».