Як організувати електронну пошту.

Електронна пошта дозволяє нам миттєво обмінюватися повідомленнями з людьми, що знаходяться далеко від нас. Крім текстових повідомлень, пошта дозволяє передавати адресатам будь-які інші файли: картинки, мелодії, відео, додатки і т.д. Так як же організувати свою власну електронну пошту ?
Інструкція
1
На самому початку визначитеся, на якому саме поштовому сервері ви хочете організувати електронну пошту . Найпопулярнішими поштовими серверами на сьогоднішній день є Яндекс, mail.ru, Rambler, Yahoo, Google.
2
Якщо ви вибрали Google, зайдіть на сайт, для цього запустіть інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка вашого інтернет-браузера www.google.ru. Перед вами відкриється головна сторінка Google. У лівому верхньому куті знайдіть вкладку Gmail, натисніть на неї. На сторінці, пошти знайдіть у правому верхньому кутку напис «Вперше в Gmail?» І рядом червону кнопку «Створити акаунт». Натисніть цю кнопку. Або на цій же сторінці знайдіть внизу напис «Створіть нову адресу Gmail" і клацніть по ній.
3
Перед вами сторінка з формою реєстрації аккаунта. Тут ви будете заповнювати свої дані для створення поштової скриньки. Введіть ваше ім'я, прізвище, ім'я для входу (логін), вкажіть пароль, виберіть секретне питання на випадок, якщо ви забудете пароль для входу на ящик, напишіть на нього відповідь, вкажіть контактний e-mail, країну, дату народження, введіть код з картинки, щоб система переконалася, що ви не робот. Перевірте введені вами вище дані, якщо необхідно, введіть потрібні зміни. Ознайомтеся з умовами користування створюваного аккаунта і натисніть на кнопку «Я приймаю умови. Створіть мій акаунт ».
4
Якщо ви вибрали Yahoo, зайдіть на сайт, ввівши www.yahoo.ru. Праворуч знайдіть кнопку «Пошта» та клікніть її. На сторінці, натисніть «Створити новий обліковий запис». Перед вами відкриється сторінка з формою - заповніть її тим же самим чином, що й писалося вище.
5
Якщо ви вибрали Rambler, введіть www.rambler.ru. Зліва знайдіть колонку «Пошта», натисніть кнопку «Завести пошту " і дотримуйтесь тим же самим діям.
6
Аналогічно створюються ящики і на Яндексі і mail.ru.