Як переробити мишку.

За допомогою миші виконується основна частина дій на комп'ютері - запускаються додатки, відкриваються і видаляються файли і папки. Стандартна миша на сьогоднішній день має дві кнопки і коліщатко (існують і трьохкнопкова, але принцип їх роботи той же). Переробляти зовнішній вигляд миші користувачеві ні до чого - легше купити іншу мишу потрібного дизайну, а от змінити настройки і зробити використання миші більш комфортним, цілком під силу будь-якому користувачеві.
Інструкція
1
Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть лівою кнопкою по значку «Миша». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть потрібний значок відразу, - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: миша».
2
Основна частина команд виконується за допомогою лівої кнопкою миші, а для відкриття меню або перегляду властивостей файлу користувач використовує праву кнопку миші. Щоб змінити призначення кнопок, перейдіть у вікні на вкладку «Кнопки миші» і встановіть маркер в поле «Обміняти призначення кнопок» у розділі «Конфігурація кнопок». Натисніть на кнопку «Застосувати». Дана дія може бути корисно при налаштуванні миші для лівшів.
3
Щоб змінити вигляд, який курсор приймає при різних командах користувача, перейдіть на вкладку «Покажчики». В розділі «Схема» за допомогою списку оберіть ту, яка вам сподобається. Новий вид покажчиків ви зможете наочно оцінити в розділі "Налаштування" на тій же вкладці вікна властивостей. Натисніть кнопку «Застосувати», коли визначитеся з вибором.
4
Додаткові параметри для курсора налаштовуються на вкладці «Параметри покажчика». Виберіть комфортні для себе налаштування - швидкість руху покажчика, відображення курсора при виконанні певних дій, натисніть на кнопку «Застосувати». Якщо ви використовуєте подвійний клік для запуску додатків і відкриття файлів, швидкість натискання виставте на вкладці «Кнопки миші», якщо ж хочете відкривати файли одним кліком, закрийте вікно «Властивості: Миша» і викличте діалогове вікно «Властивості папки».
5
Відкрийте будь-яку папку з будь-якої директорії. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та натисніть у випадаючому меню на рядок «Властивості папки». Перейдіть у вікні на вкладку «Загальні» і встановіть маркер в поле «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна.