Як посадити зелений лук. Як посадити зелений лук в горщик.

Лук вважається одним з небагатьох культурних рослин, яке є холодостійких. Він досить легко переносить весняні заморозки. Зелену цибулю містить в собі велику кількість вітаміну С і мінералів, необхідних для здоров'я кожної людини. Вживання зелені в період весняного авітамінозу допомагає підвищувати імунітет і боротися з простудними захворюваннями. А як приємно відщипувати молоді пір'я зеленої цибулі, вирощеного на власному дачній ділянці.
Інструкція
1
Для вигонки зеленої цибулі не потрібно багато світла, тому його можна вирощувати не тільки у відкритому грунті влітку, а й в осінній та зимовий період в паніці, теплицях і навіть у кімнатних умовах. Для вирощування цибулі на перо виберіть один з наступних сортів: Арзамаський, бессоновский або ростовський. На посадку йде севок великого розміру або цибулю-вибірок. Найкращий урожай вийде при використанні вибірка, діаметр цибулини повинен становити 3-4 сантиметри.
2
Посаду лука проводять ранньою весною, можна це зробити і восени (в зиму). У цьому випадку важливо добре вкорінених цибулини до настання морозів. Посадіть цибулини в ряди, на відстані 10-15 сантиметрів один від одного, відстань між рядами повинна становити 6-8 сантиметрів. На один квадратний метр висаджується приблизно 5-8 кілограмів цибулі. На високородючих грунті можна посадити лук іншим способом - мостовим. У цьому випадку цибулини висаджуються впритул один до одного, і посадкового матеріалу піде набагато більше.
3
Ділянка необхідно попередньо удобрити мінеральними органічними речовинами або гноєм. Не занурюйте цибулини глибоко в грунт, їх шийка повинна залишатися зовні. Відразу ж після посадки полийте лук ледь теплою водою.
4
Використовуйте підгодівлю у вигляді аміачної селітри (розведіть 20 грамів селітри на 8 літрів води), хлористого калію (15 грамів на 7-8 літрів води), суперфосфату (15 грамів на 8 літрів води). Перша підгодівля необхідна вже через тиждень після посадки лука. Друга - через 8-10 днів після першої підгодівлі. Тривалість вирощування зеленої цибулі у весняний період - близько місяця. Після того, як пір'я цибулі досягли довжини 30-40 сантиметрів - його прибирають вручну.
5
Навесні цибулю, залишений на зберігання, починає проростати. Щоб його не викидати, можна виростити зелений лук в домашніх умовах. Насипте в ящик або горщик (залежно від кількості посадкового матеріалу) грунтово-торф'яної грунт і висадіть в нього цибулини, впритул один до одного. Гарненько полийте і через 10 днів поставте на добре освітлене місце (підвіконня). Необхідно 1-2 рази на тиждень проводити полив лука. Якщо цибулини не пророщені, тоді слід їх попередньо замочити в теплій воді на добу, потім обрізати шийку і висадити в грунт.