Як годувати цуценя ротвейлера. Як визначити вік ротвейлера.

Годування цуценя ротвейлера вимагає відповідального підходу, так як шлунок маленької собаки чутливий, сильно реагує на неправильну їжу. Найчастіше власники малюка з перших днів його появи в будинку намагаються давати йому більше їжі, щоб був здоровим і ситим. Це призводить до проблем зі шлунком і претензіям до заводчику про те, що собака хвора або має слабкий кишечник. Щоб цього не сталося, виконуйте певні вимоги по годівлі маленького ротвейлера.
Інструкція
1
У перші дні появи цуценя в будинку годуєте його згідно строгій дієті: п'ять разів на день видавайте йому заздалегідь приготовану страву з рисової каші і пісної яловичини. Закип'ятіть літр води, киньте чашку рису і варіть сорок хвилин на повільному вогні, щоб крупа добре розварилася. Додайте шматочки сирої яловичини в кашу. Здоровий і голодний цуценя швидко з'їсть свою порцію, якщо ж він відмовляється від їжі - значить, не хоче їсти або примхливий в їжі. В останньому випадку не слід потурати йому і пропонувати інші частування. Приберіть миску і запропонуйте ще раз через годину.
2
Поступово в раціон можна додавати іншу їжу - рибу, овочеві супи, молочні каші, сир, кефір. Давайте цуценяті вітамінні й мінеральні добавки для гарного росту і розвитку. Будьте обережні при введенні нових продуктів в меню собаки, дійте поступово. Якщо ви помітили найменше розлад кишечника, переведіть його на описану вище рисову дієту, поки він повністю не одужає.
3
Слідкуйте, щоб їжа була свіжою, не холодною і не гарячою. Якщо щеня ротвейлера залишає частину їжі в мисці, зменшіть його порцію, якщо довго вилизує миску - збільште. Дотримуйтесь суворим розкладом в годівлі собаки.
4
З восьмитижневого віку маленького ротвейлера можна переводити на харчування збалансованими сухими кормами, в яких містяться всі потрібні вітаміни, мікроелементи та інші речовини. З цього ж часу годуєте цуценя рідше - три рази на день. У однорічному віці можна переходити на дворазове харчування.
5
Ні в якому разі не давайте цуценяті кістки, свинину, ковбасу, сосиски, горох, сиру рибу, свіжий хліб, ріпу. Якщо собака харчується правильно, це видно по її зовнішньому вигляду - вона грайлива, активна, сповнена ентузіазму, шерсть, шкіра і зуби знаходяться в хорошому стані.
Корисна порада
Цуценята ротвейлера добре переносять тривале утримання в їжі. Не давайте вихованцеві частувань, поки не настав час годування.