Як відформатувати диск при завантаженні. Boot - завантаження форматувати диск.

Існує безліч способів відформатувати жорсткий диск перед завантаженням операційної системи. На жаль, більшість з них вимагає наявності певних диск ов чи USB-накопичувачів.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Якщо у вас є диск , що містить файли операційних систем Windows XP, Vista або Seven, то використовуйте його для здійснення процесу форматування жорсткого диск а. Встановіть даний диск в DVD- привід і включіть комп'ютер. Натисніть клавішу Delete, щоб відкрити меню BIOS. Тепер перейдіть в меню Boot Device Priority. Знайдіть пункт First Boot Device, натисніть клавішу Enter і виберіть потрібний DVD- привід.
2
Перезавантажте комп'ютер, натиснувши клавішу F10. Через деякі час на екрані з'явиться повідомлення Press any key to boot from CD. Для продовження завантаження з встановленого диск а натисніть на клавіатурі будь-яку клавішу. Якщо ви використовуєте диск з операційною системою Windows XP, то дотримуйтесь меню запущеної програми, до появи синього вікна, що містить три варіанти продовження роботи. Натисніть клавішу R, щоб відкрити консоль відновлення.
3
Через деякий час відкриється командний рядок. Введіть в неї команду list disk і натисніть клавішу Enter. Це необхідно для перегляду підключених жорстких диск ів. Тепер введіть команду select disk 1, щоб вибрати перший вінчестер. Наберіть list partition. Система відобразить список існуючих розділів. З'ясуйте, який з них вам потрібно відформатувати, і введіть команду format T G. У даному випадку G - буква відповідного розділу. Дочекайтеся завершення процесу форматування і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ж ви використовуєте диск та операційних систем Windows Vista або Seven, то після запуску програми установки дочекайтеся появи меню, що містить пункт «Додаткові параметри відновлення». Відкрийте його і виберіть параметр «Командний рядок Windows». Повторіть дії, описані в третьому кроці, щоб відформатувати потрібний розділ жорсткого диск а. Пам'ятайте про те, що можна використовувати будь диск і, за допомогою яких ви можете отримати доступ до командного рядка.