Як зробити правильний макіяж для карих очей. Як правильно зробити макіяж очей.

У жінок з карими очима набагато більше варіантів для макіяжу очей, ніж у власниць очей іншого кольору. Щоб підкреслити природну красу, карооким представницям прекрасної статі слід прислухатися до деяких порад.
Інструкція
1
Власницям темних карих очей підійдуть всі відтінки тіней - від самого ніжного і прозорого до самого насиченого і темного. Вигідно виглядають на темних очах тіні кольору сливи, темно-сірі і кольору лісової зелені. Підійдуть також карих очей темного кольору золоті та бронзові тіні з ефектом металік.
2
Власницям очей горіхового кольору або просто коричневого варто спробувати зробити макіяж з тінями зеленого, фіолетового і бронзового тонів. Причому зелена і фіолетова палітра однаково добре буде виглядати і в денний час, і ввечері. Але не тільки ці кольори тіней підійдуть для дівчат з середньо-карими очима . Цей колір очей можна назвати універсальним, тому ви можете наносити будь-які сподобалися вам тіні. Для святкового вечірнього макіяжу спробуйте поєднання нейтральних тіней і олівця з ефектом металік мідного і бронзового відтінків.
3
Для жінок з карими очима світлого відтінку існує одне обмеження в макіяжі - їм не слід використовувати олівець для очей чорного кольору, а в тінях вибирати темно-коричневу гамму. Якщо ви хочете вибрати тіні іншого кольору, уникайте занадто насичених і яскравих тонів. При нанесенні тіней на зовнішнє повіку накладайте нейтральні відтінки, а на рухоме - темний відтінок того ж кольору. Межу між тінями растушуйте золотими або зеленими тінями. Такий метод макіяжу очей добре відображає відблиски в райдужній оболонці очей, і очі виглядають яскравими і сяючими.
4
Якщо у вас дуже світлі карі очі - медового кольору, віддайте перевагу тіням відтінків шампанського, бронзи і фіолетових тонів. Підкреслить форму очей коричневий контурний олівець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nKiGSyeL6Ts
Корисна порада
Карий колір очей має багато різних відтінків. Саме глибина кольору є визначальним фактором при виборі колірної гами макіяжу. Карими називають очі відтінку від горіхового до майже чорного. Карооким жінкам підходить як чорний, так і коричневий контурний олівець. Чорний підкреслює природну красу очей у вечірній час, коричневий - краще підходить для денного макіяжу.