Як утримати вагу.

Досягти ідеального тіла мало, складніше втримати його в потрібній нам формі. Найчастіше, добившись потрібної мети, тіла, яке як ми вважаємо ідеально для нас, виникає проблема - як утримати вагу, який для нас оптимальний. Ми постійно балансуємо між посиленими вправами і періодами розслаблення, хоча зберегти потрібні нам пропорції дуже просто, достатньо дотримуватися невеликого списку рекомендацій.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
  • - довідник по калорійності
Інструкція
1
Харчуйтеся правильно. Виключіть зі свого раціону продукти з високим вмістом жиру, мінімізуйте солодке. Перший прийом їжі повинен припадати на ранковий час, через півгодини після пробудження. В меню практично будь нежирні страви. Другий і третій прийом їжі не пізніше 6 години вечора, в обід обов'язково їжте суп. На вечерю з'їжте щось легке, бажано щоб половину меню становив салат без заправки.
2
Запишіться в тренажерний зал. Ходіть на тренування, спрямовані на підвищення витривалості і кардіотреніровки. Ваш організм буде працювати і переробляти калорії, які ви отримали протягом дня, таким чином, відсоток освіти жирової маси буде мінімальний.
3
Робіть вправи, спрямовані на підвищення витривалості і стимулювання тонусу м'язової маси тіла. Використовуйте тренажери і легкі ваги, робіть велика кількість повторів. В цьому випадку, м'язова маса нарощуватися не буде, буде підвищуватися загальна витривалість і рельєфність м'язів. Намагайтеся чергувати кардіотреніровки і силові вправи для досягнення максимального ефекту.
Зверніть увагу
В добу ви повинні спати не менше восьми годин.
Корисна порада
Під час тренувань обов'язково пийте воду.