Як привести себе в порядок до весілля. привести себе порядок за тиждень до весілля.

Весілля - це найважливіший день у житті будь-якої жінки, але водночас і досить важке випробування. Адже в цей урочистий день хочеться виглядати не просто на всі сто, а бажано на двісті чи навіть триста. Щоб в наслідок із задоволенням дивитися свої весільні фотографії, слід ретельно продумати, як привести себе в порядок .
Інструкція
1
Розпочніть підготовку до весілля з походу до косметолога. Адже для того щоб привести шкіру в порядок , може знадобитися досить багато часу. А проблеми зі шкірою не зможе приховати ніякої макіяж. До весілля шкіра повинна виглядати ідеально - вона повинна бути рівною, зволоженою, без слідів від запалень, які іноді проходять досить довго.
2
Обговоріть з косметологом, які процедури будуть найбільш ефективні для вирішення саме ваших проблем. Також фахівець допоможе підібрати вам і домашній догляд, який вам стане в нагоді в цей період. Не забувайте і про шкіру тіла. Адже весільні сукні бувають з відкритою спиною, руками і зоною декольте. Шкіра в цих місцях також повинна виглядати ідеально.
3
Якщо немає можливості звернутися до косметолога, скористайтеся домашнім доглядом. Для цього необхідно запастися повним арсеналом засобів для очищення, зволоження і живлення шкіри. Намагайтеся не використовувати незнайомі кошти. Вони можуть викликати алергію. А на її лікування у вас просто немає часу.
4
Слідкуйте за своїм харчуванням. Не варто зловживати солодким, борошняним, жирним і смаженим, а також фаст-фудом. Усім цим частенько заїдають передвесільний стрес, а потім ридають над сукнею, яка раптом стало мало.
5
Приймайте вітаміни. Вони не тільки допоможуть впоратися зі стресом, але сприятимуть вашому квітучому увазі. Не слід забувати і про свіжих овочах і фруктах. Вони є хорошим джерелом вітамінів і мікроелементів, а також допомагають зберегти фігуру.
6
Заздалегідь подбайте про фахівців, які будуть робити вам манікюр, педикюр, зачіску і макіяж.
7
Тим, хто у кого немає красивих нігтів, рекомендується наростити їх. Не варто робити це заздалегідь, адже тоді може знадобитися корекція. Досвідчений майстер манікюру зможе зробити не тільки красиві нігті, але й розписати їх відповідно урочистого дня.
8
Познайомтеся з тим, хто буде робити вам зачіску. Розкажіть майстру про свої побажання, про плаття. Майстер оцінить стан вашого волосся. Якщо ви регулярно фарбуєте їх, то слід зробити це заздалегідь.
9
«Відрепетируйте» зачіску і макіяж, щоб в день весілля терміново не вносити корективи.
10
Напередодні весілля обов'язково виспіться. Перед сном провітріть спальню, прийміть розслаблюючу ванну.
11
Вранці зробіть зволожуючу маску, бо цілий день з досить щільним макіяжем - це серйозне випробування для вашої шкіри.