Як зняти гроші з гаманця Вебмані.

WebMoney є найпопулярнішою електронною платіжною системою, яка є універсальним засобом взаєморозрахунків в інтернеті. Дану систему активно використовують мільйони користувачів всього світу. Одна з проблем, яка виникає при роботі з нею, є виведення коштів з WebMoney.
Інструкція
1
Для початку запустіть на своєму комп'ютері програму WM Keeper Classic і перейдіть в пункт: «Мої WebMoney». Перед вами висвітиться досить великий список способів виведення грошових коштів. Наприклад, висновок WM через поштовий переказ, переказ WM через Western Union, переклад WM на ваш банківський рахунок і так далі. Останній спосіб в даний час вважається самим затребуваним і поширеним.
2
Натисніть на пункт: «Переклад WM на вказаний вами банківський рахунок» і авторизуйтесь на сторінці. Для того, щоб дана операція була успішно завершена, програма WM Keeper Classic на вашому комп'ютері повинна бути обов'язково запущена.
3
Зверніть увагу, що виведення грошей з WebMoney можливий тільки після того, як ви відправите відскановані сторінки свого паспорта та ІПН за адресою: docs@guarantee.ru. Якщо дана процедура вами ще не була проведена, то система обов'язково вам запропонує це зробити.
4
Як тільки ваші документи будуть перевірені, вам необхідно погодити шаблон виводу WM. Для цього заповніть всі необхідні поля, що містять реквізити вашого банку і номер вкладу або картки. Збережіть шаблон під яким-небудь ім'ям і разом зі сканом картки або ощадної книжки відправте на узгодження. Після схвалення приблизно через 2-3 дня ви зможете користуватися шаблоном для виведення грошових коштів.
5
Крім того, ви можете створити кілька шаблонів, наприклад, до них можуть бути прив'язані ваша дебетова карта, на яку вам перераховують заробітну плату, кредитна карта або рахунок внеску в Ощадбанку.
6
Після того, як узгодження шаблону буде завершено, ви можете вивести потрібну для вас суму грошей. Для цього виберіть шаблон, перейшовши по відповідній вкладці. Зазначена вами сума буде переведена і з'явиться на вашому рахунку протягом 2-3 днів.