Як нарізати моркву. Як різати морквину соломкою.

Морква використовується для приготування різних блюд - супів, запіканок, рагу, гарнірів, салатів. Завдяки яскравому кольору, морква також служить прикрасою страви. Для збереження форми і смакових якостей, для морквини існує кілька способів нарізки.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - обробна дошка.
Інструкція
1
Соломка.Такой спосіб нарізки підійде для приготування перших страв, в яких морква попередньо обсмажується на рослинному маслі разом з ріпчастою цибулею та іншими овочами, а потім закладається в блюдо в процесі приготування. Спочатку наріжте моркву кружечками, потім кілька кружалець складіть разом і наріжте соломкою.
2
Кружочкі.Нарезанная кружечками морква красиво виглядає в м'ясних бульйонах, овочевих стравах, в овочевих і м'ясних запіканках, де використовується велика нарізка входять у страву інгредієнтів.
3
Цветочкі.Чтоби нарізати моркву таким способом, вам знадобитися терпіння і гострий тонкий ніж. Спочатку розріжте морква на кружечки. Потім у кожному кружечку по периметру виріжте маленькі трикутники. Нарізана таким оригінальним способом морква буде красиво виглядати в банках з солоними огірками і помідорами, а також в якості прикраси дитячих страв.
4
Кубікі.Еслі ви додаєте відварну моркву в салати, такі як вінегрет або олів'є, то краще нарізати її невеликими кубиками, як і інші інгредієнти. Для цього спочатку наріжте моркву на кружечки, потім кілька кружалець з'єднайте разом і наріжте кубиками.
5
Полоскі.Іспользуйте нарізану смужками моркву при приготуванні м'ясних або овочевих рулетів. Для цього розріжте морква уздовж. Потім кожну половинку наріжте на смужки потрібної товщини.
6
Великі кусочкі.Прі приготуванні самостійного гарніру з моркви або як складового овочевого гарніру, наріжте моркву великими шматочками. Такий спосіб ідеально підходить для запікання моркви або приготуванні її на пару. Для цього моркву розріжте поперек на кілька частин, потім кожну частину розріжте вздовж на 2 або 4 частини.
Корисна порада
Якщо вам потрібно нарізати моркву соломкою в великій кількості, можна скористатися теркою. Для отримання рівної і довгою соломки, натирайте морква зверху вниз.