Як часто можна фарбувати волосся.

Зараз, коли волосся фарбують навіть чоловіки, питання про те, як часто можна це робити, особливо актуальне. Звичайно, в цьому випадку, краще довіритися професіоналам. В салоні досвідчені майстри підберуть фарбу, орієнтуючись на стан і тип волосся. Але якщо змінити зачіску захотілося самостійно, то потрібно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Взагалі, фарбувати волосся потрібно в міру їх відростання. Однак тут дуже багато залежить від вибору фарбувального кошти. Стійка фарба для волосся, наприклад, добре тримає колір, і немає ніякої необхідності щоразу повністю фарбувати волосся. Досить просто зафарбувати відросло коріння. А освіжити відтінок можна раз в два місяці.
2
С освітленим волоссям справа йде трохи інакше. Фарбувати їх по всій довжині бажано ще рідше, так як в фарбах-осветлителях концентрація перекису водню або аміаку дещо більше. Посвітління на кілька тонів само по собі истончает і сушить волосся і тут важливо не переборщити. До речі, це стосується і мелірування. Зберегти ж сяючий відтінок і блиск локонів можна, за допомогою спеціальних шампунів для світлого волосся.
3
Фарбами, які не містять аміаку, можна користуватися кожні місяць-півтора. Саме за цей час, як правило, колір змивається - такі фарби не відрізняються стійкістю. Користуватися подібними фарбувальними препаратами можна без побоювання, так як волоссю вони не шкодять.
4
А ось фарбувальними шампунями, бальзамами і тоніком, всупереч міфу про їх нешкідливості, можна відтіняти волосся не частіше одного разу на два тижні. Часте їх використання згубно відбивається на локонах. Мізерна частка перекису водню, що міститься в відтінкових засобах, поступово накопичуючись, руйнує структуру волосся.
5
Щоразу, змінюючи свій образ, важливо пам'ятати про те, що часте хімічний вплив на волосся робить їх слабкими і ламкими. Тому фарбоване волосся особливо потребують ретельного догляду.
Зверніть увагу
Перед використанням фарбу обов'язково потрібно перевірити на алергічну реакцію.
Корисна порада
Якщо фарбування відбувається в домашніх умовах, слід строго дотримуватися рекомендацій, викладених в анотації фарбувального кошти.