Як відзначити будинку Новий рік.

Відзначати Новий рік шумно і з розмахом люблять не всі. Для деяких людей ідеальний свято - це той, який проведений будинку, в колі сім'ї. Однак це зовсім не означає, що таке свято буде нудним і нецікавим. Навіть будинку шнюю вечірку можна зробити незабутньою і запальною. Головне - все ретельно продумати і підготувати.
Інструкція
1
Навіть якщо ви будете зустрічати Новий рік на самоті, це зовсім не означає, що не потрібно до нього готуватися. Свято є свято. Тому обов'язково підготуйте традиційну ялинку і інші ново рік ня прикраси. До речі, ялинку можна прикрасити незвично (це додасть особливу атмосферу свята). Так, наприклад, останнім часом стало модно прикрашати ново рік неї дерево грошовими купюрами. Адже кажуть: "Як Новий рік зустрінеш ...".
2
Якщо ви чекаєте в гості друзів або просто хочете відзначити свято в тісному сімейному колі, незайвими виявляться карнавальні маски та костюми. Приміряйте на себе образ Снігуроньки, і ви відчуєте, як все навколо вас чарівним чином перетворюється. А щоб святкування не скотилося до банальних посиденьок за столом, придумайте розважальну програму для ваших гостей. Розіграйте ново рік ню казку. Таке свято ваші рідні та друзі запам'ятають надовго.
3
Створіть собі святковий настрій, оригінально прикрасивши стіл. Продумайте заздалегідь, що поставите на стіл, яким чином його сервіруєте. Пам'ятайте, що політ вашої фантазії нічим не обмежений. Головне, щоб ново рік ня мотиви чітко у всьому проглядалися.
4
Новий рік будинку - це не привід забути про себе. Обов'язково потурбуйтеся про власне вбранні, макіяжі, зачісці, туфлях і т.д. Навіть у тому випадку, якщо зустрічати його будете на самоті. Адже ново рік няя ніч чарівна. Раптом ви зустрінете вашу долю, і тоді потрібно бути у всеозброєнні. Та й власне красиве і доглянуте відображення в дзеркалі відмінно піднімає настрій.
5
Якщо ви не любитель перегляду телевізійних ново рік них програм, підготуйтеся до головної ночі рік а заздалегідь. Візьміть у друзів диски або касети зі своїми улюбленими фільмами або програмами, визначте послідовність перегляду і сміливо складайте своє ново рік неї телебачення.
6
Влаштуйте собі та своїй родині салют - купіть петарди і феєрверки. Гучно і весело - ось девіз Нового рік а. Створіть самі собі святковий настрій, і свято, яке ви зустріли будинку, стане незабутнім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9nwaRB_wLKk